وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 17 شهريور 1399 ساعت 17:49   |   کد مطلب: 40136
امنیتی استاندار همدان از برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در همدان خبر داد و گفت: با همکاری دستگاه‌ها و نهاد‌های اجرایی می‌توان هم فرهنگ جهاد را ترویج داد و هم دستاوردهای دفاع مقدس را تبیین کرد.

به گزارش نافع، مصطفی آزادبخت بعد از ظهر امروز در  جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه اقتدار گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس با عنوان "اقتدار ۴۰" از ۳۱ شهریورماه در استان همدان برپا می‌شود اظهار کرد: در این نمایشگاه برکات و دستاوردهای هشت سال دفاع جانانه و در عین حال مظلومانه و مقتدرانه رزمندگان این مرز و بوم در مقابل شرق و غرب به نمایش درمی‌آید.

وی با تأکید بر لزوم تبیین و تشریح فرهنگ جهاد و شهادت و توجه به مبانی گفتمان مقاومت به منظور پیشبرد بهتر امور در کشور گفت: با همکاری دستگاه‌ها و نهاد‌های اجرایی می‌توان هم فرهنگ جهاد را ترویج داد و هم دستاوردهای دفاع مقدس را تبیین کرد.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه دستگاه‌ها و نهادها نیز می‌توانند دستاوردها، خلاقیت‌ها و کارهای مبتکرانه خود در دوران دفاع مقدس را به نمایش بگذارند خواستار ارائه ایده‌های نو در این راستا شد و افزود: باید به هر طریقی ابعاد و زوایای هشت سال ایثارگری رزمندگان و ایثارگران را به نسل جوان و نوجوان منتقل کنیم.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ جهاد و ولایتمداری راه برون‌رفت از تمام مشکلات است تأکید کرد: اگر در دوران جنگ تحمیلی با تمام حمایت‌هایی که از سوی کشورهای جهان از صدام و نیروهای بعثی می‌شد ایران اسلامی به پیروزی دست یافت به خاطر توجه به فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، توکل به خدا و توجه به فرهنگ جهاد و شهادت بود.

آزادبخت از نقش حائز اهمیت رزمندگان استان همدان در پیروزی بر دشمن سخن به میان آورد و با بیان اینکه باید همیشه راه و منش شهدا را سرلوحه خود قرار دهیم اظهار کرد: ما در دفاع مقدس با فرهنگ دینی و ولایی به دستاوردهای بی‌نظیری دست یافتیم که با تمسک به همین فرهنگ می‌توانیم نقش تاریخی خود را در جهان ایفا کنیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت