وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 18 شهريور 1399 ساعت 07:40   |   کد مطلب: 40132
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی همدان از خرید ۴۴۹ هزار تن محصول گندم در سطح استان خبر داد.

مسعود بکایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در همدان از خرید ۴۳۸ هزار و ۶۶۶ تن گندم تضمینی در همدان تا ۱۵ شهریورماه خبر داد و اظهار کرد: ارزش این میزان گندم خریداری شده یک‌هزار و ۱۰۷ میلیارد تومان است.

وی بیان کرد: یک‌هزار و ۳۴ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران استان پرداخت شده و ۷۲۷ میلیارد تومان باقی مانده که میزان پرداخت به کشاورزان ۹۳.۴۳ درصد است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی همدان با بیان اینکه از مجموع گندم خریداری شده در استان، ۱۷ هزار و ۳۰۹ تن توسط مراکز دولتی انجام شده است ادامه داد: ۲۶ هزار و ۲۲۲ تن توسط کارخانجات آرد، ۲۱۱ هزار و ۲۰۰ تن توسط سیلوهای بخش خصوصی و ۱۸۳ هزار و ۹۲۵ تن توسط مباشر(تعاونی‌های روستایی) خریداری شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید به خرید ۴۴۹ هزار و ۳ تن گندم تضمینی در سطح استان تصریح کرد: کارخانجات نیز میزان ۱۰ هزار و ۳۳۷ تن گندم را به صورت توافقی خریداری کرده‌اند.

بکایی با اشاره به اینکه سال گذشته ۴۱۰ هزار و ۴۷۶ تن گندم خریداری شد که مقدار خرید گندم تا دوم شهریورماه ۴۰۹ هزار و ۹۳۲ تن بود افزود: این میزان نسبت به امسال ۲۸ هزار و ۷۳۴ تن اختلاف دارد و شاهد رشد هفت درصدی هستیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت