وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 15 شهريور 1399 ساعت 15:23   |   کد مطلب: 40122
فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری سارق لوازم داخلی خودرو در همدان خبر داد.

به گزارش نافع، سردار بخشعلی کامرانی‌صالح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان اظهار کرد: به دنبال افزایش وقوع سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهر همدان، کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با بررسی جزئیات وقوع سرقت ها و با تحقیقات گسترده یکی از سارقان حرفه ای که در امر سرقت محتویات داخل خودرو فعالیت داشت شناسایی و پس از مراجعه به محل سکونت متهم، نامبرده در یک عملیات از پیش تعیین شده دستگیر و در بازرسی از منزل وی اموالی از قبیل: باطری، مدارک، ضبط و پخش، ساب، باند و... کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: متهم به همراه اموال مسروقه به پلیس آگاهی همدان منتقل و در تحقیقات فنی به ۲۴ فقره سرقت محتویات و قطعات خودرو اعتراف و تصریح کرد: به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و تأمین هزینه های مواد مخدر اقدام به سرقت کرده است.

وی بیان کرد: با راهنمایی متهم یک خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر، کلیه محل های سرقت شناسایی و هر دو متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کامرانی‌صالح در پایان گفت: داخل خودرو محل مناسبی برای نگهداری اموالی از قبیل: مدارک، پول،کیف پول، اشیاء زینتی و قیمتی نیست؛ از نگهداری این اموال در خودرو (مخصوصا جلوی دید افراد) خودداری شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت