وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 5 شهريور 1399 ساعت 13:07   |   کد مطلب: 40054
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: سومین یادواره شهدای زن و ایثارگر استان همدان، همراه با رونمایی از کتاب «هما» برگزار می شود.

فرزانه رضیان، در گفت و گو با خبرنگارما از همدان، اظهار کرد: سومین یادواره شهدای زن و ایثارگر استان همدان با محوریت ترویج سبک زندگی شهدای زن و ایثارگر برگزار می شود.
رضیان افزود: این برنامه فردا، پنج شنبه، 6 شهریور ماه ساعت 10 صبح در حسینیه ثارالله سپاه انصارالحسین(ع) همدان با سخنرانی مینا بیابانی، جانشین رئیس بسیج خواهران کشور برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در این برنامه همسر شهید سلگی خاطره گویی خواهد داشت، از مادر شهید قنبری، شهید تازه تفحص شده شهرستان نهاوند نیز تقدیر خواهد شد، در این برنامه از کتاب هما، خاطرات هما شالباف زاده، همسر سردار شهید محسن امیدی نیز رونمایی خواهد شد.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: کتاب مذکور به تازگی به قلم جمشید طالبی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
رضیان گفت: امسال به مناسبت 40 سالگی دفاع مقدس، این مجموعه با همکاری بنیاد شهید، بنیاد کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، کمیته دفاع مقدس در سطح استان و سایر شهرستان ها، در جهت تمهیدات برنامه های 40 سالگی دفاع مقدس شکل داده است.
وی گفت: یک از برنامه های این مجموعه در هفته دفاع مقدس، تقدیر از 40 برگزیده مسابقه «تجربه آرامش» است، این مسابقه در قالب پیامک، عکس و آیتم های 59 ثانیه ای در فضای مجازی در حال برگزاری است که مهلت شرکت در این مسابقه تا 20 شهریور ماه ادامه دارد.

منبع:ایکنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما