وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 29 مرداد 1399 ساعت 08:44   |   کد مطلب: 40018
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از توزیع ۵ هزار و ۵۰ بسته معیشتی به ارزش یک‌میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان در قالب کمک‌های مومنانه بین نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

به گزارش نافع، مرتضی سیاهوشی  در نشست با اصحاب رسانه، جایگاه و مسوولیت خبر و خبرنگاری را خطیر دانست و اظهار کرد: مدیریت و انعکاس درست واقعیت ها توسط فعالان عرصه خبر در روند مطالبه‌گری از مسوولان و رشد و پیشرفت همه‌جانبه جامعه  به طور حتم اثرگذاری چشمگیری دارد.

وی با اشاره به اینکه رسانه در فرهنگسازی رعایت بهداشت و دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا نقش بسزایی دارد افزود: فعالان رسانه امروز همچون دفاع مقدس در کنار مدافعان سلامت در این راستا در صحنه حضور دارند و با تلاش بر آگاهسازی جامعه به منظور صیانت از سلامتی مردم جهاد می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تاکید بر اینکه ما هر کجا در دوران هشت سال دفاع مقدس توانستیم صحنه‌ها را به خوبی ثبت و ضبط کنیم امروز از آن به نحو مطلوب بهره بردیم ادامه داد:رعایت تقوا به همگان سفارش موکد دین است؛ می‌طلبد اصحاب رسانه این موضوع مهم و کلیدی را در انجام وظایفشان رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در نشر اخبار حفظ آبروی مردم از سوی فعالان عرصه خبر مورد توجه قرار گیرد البته واقعیت‌ها نیز باید انعکاس داده شود گفت:کار باید با اخلاص و برای رضای خدا انجام شود چراکه عمل بااخلاص برای انسان به عنوان یک توشه ماندگار می‌ماند.

سیاهوشی با تاکید بر اینکه امروز کمک به نظام جمهوری اسلامی در هر سطح از مسوولیت و برای هر یک از ما در جایگاه حرفه خود یکی از الزامات است بیان کرد: سعی کنید در سطح شهرستان مطالب در راستای امیدآفرینی انتشار داده شود چراکه تلاش دشمن بر القای ناامیدی بر پیکره جامعه  است.

وی با بیان اینکه البته ما نمی‌گوییم مشکلات نداریم اما نقاط قوت بیشتر است اظهار کرد: در کنار مسائل و مشکلات دستاوردها هم برای افکار عمومی برجسته کنیم، ضمن اینکه برای دستیابی به اهداف انقلاب چون تحقق حکومت اسلامی که فاصله زیادی با آن داریم باید اهتمام ویژه داشته باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان در ادامه به توزیع ۵ هزار و ۵۰ بسته معیشتی به ارزش یک‌میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان در قالب کمک‌های مومنانه بین نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا در شهرستان خبر داد و افزود: ۲۰۰ بسته البسه و لوازم‌التحریر و ۱۵ سری لوازم خانگی شامل یخچال، گاز و فرش در رزمایش کرونا به نیازمندان داده شد.

وی در خصوص ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از سیل گفت: با صرف بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان ۱۴ واحد بازسازی و ۳۸ واحد  تعمیر شد البته وام بنیاد مسکن در این خصوص هم اعطا شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت