وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 11:50   |   کد مطلب: 39990
سرپرست سازمان بیمه سلامت گفت: در حال حاضر هیچ بدهی به بخش خصوصی کشور نداریم و همه مطالبات مراکز درمانی بخش خصوصی تسویه شده است.

به گزارش نافع، طاهر موهبتی  از طریق ویدئوکنفرانس ضمن تقدیر از تلاش تمام خبرنگاران حوزه بیمه سلامت سراسر کشور اظهار کرد: در حال حاضر هیچ بدهی به بخش خصوصی نداریم و همه مطالبات مراکز درمانی بخش خصوصی در کشور تسویه شده است.

وی گفت:‌ بدهی فروردین، اردیبهشت و خرداد داروخانه‌ها نیز پرداخت شده و تنها یک ماه طلب از سال قبل دارند که آن هم طی ۱۰ الی ۱۵ روز آینده تسویه خواهد شد.

سرپرست سازمان بیمه سلامت در خصوص بدهی بخش دولتی نیز بیان کرد: در این بخش تنها سه ماه بدهی داریم و ۷۰ درصد مطالبات تیرماه را نیز پرداخت کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: وقتی سازمان را تحویل گرفتیم ۱۴ ماه به مراکز درمانی بخش دولتی بدهکار بودیم اما در حال حاضر این بدهی به سه ماه رسیده و در مجموع مطالبات بخش خصوصی به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

موهبتی با تاکید به اینکه با مدیریت هزینه‌ها توانستیم جلوی هزینه‌های اضافی را بگیریم گفت: در حال حاضر نسخه‌نویسی الکترونیکی در ۱۲ هزار مطب اجرایی می‌شود و نسخه پیچی الکترونیکی نیز به ۵ هزار و ۵۰۰ نسخه رسیده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان ضمن تبریک هفته خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاری از جمله مشاغل مهم و حساس جامعه است و «صحت»، «سرعت» و «دقت» سه عنصر اصلی در این حرفه به شمار می‌آید.

سعید فرجی با اشاره به اینکه تعامل و هماهنگی با اصحاب رسانه یکی از عوامل موثر در موفقیت هر دستگاهی است گفت: رسانه‌ها ابزار ارتباط مردم با مسؤولان هستند و تعامل با آنها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بسترساز پیشرفت جامعه باشد.

وی با تاکید به اینکه توسعه اطلاعات و گسترش اطلاع‌رسانی از نیازهای اساسی جوامع بشری و از ضرورت‌ها و ارکان توسعه فرهنگی و اجتماعی هر کشوری محسوب می‌شود بیان کرد: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، نقش کلیدی رسانه‌ها به هیچ عنوان کتمان‌پذیر نیست.

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با بیان اینکه صحت در انتشار خبر، سرعت در پیام‌رسانی و همین طور دقت در نگارش از اصول مهم خبرنگاری و کار حرفه‌ای خبرنگاران است ادامه داد:‌ امروزه خبر و خبررسانی مطلوب به‌عنوان بزرگترین ابزار انعکاس خدمات دستگاه‌ها به‌ شمار می‌رود.

وی از زحمات و تلاش‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه استان در انعکاس و پوشش خبری وقایع و اخبار مربوط به سازمان بیمه سلامت و اداره کل بیمه سلامت استان همدان با اهدای لوح تقدیر و هدیه  قدردانی کرد.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت