وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 08:46   |   کد مطلب: 39978
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از افتتاح قرارگاه جهادی غدیر در ملایر خبر داد و گفت: در بحث مقابله با کرونا گروهای جهادی بسیار خوب کار کردند و سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه  در مراسم افتتاح قرارگاه جهادی غدیر با اشاره به واقعه غدیر و تبیین ابعاد مختلف شخصیتی حضرت علی(ع) اظهار کرد: قرارگاه جهادی غدیر به همت جمعی از جوانان علاقمند به ملایر از ابتدای شیوع ویروس کرونا آغاز شد.

وی با بیان اینکه این قرارگاه با هدف انجام برخی کارهای فرهنگی و اجتماعی در شهرستان که متولی خاصی ندارد افتتاح شده است؛ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اشاعه فرهنگ در شهرستان از اولویت‌های آن دانست و افزود: هر کس این کارها را پیش ببرد شهر موقعیت اجتماعی مناسبی پیدا می‌کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعد از انتخابات و با شیوع کرونا فعالیت جهادی قرارگاه شروع شد گفت: در بحث مقابله با کرونا گروهای جهادی بسیار خوب کار کردند و سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: این قرارگاه به همت جوانان علاقمند به فعالیت‌های جهادی شروع به توزیع اقلام بهداشتی مواد ضد عفونی و بسته های معیشتی  به صورت غیر رسمی آغاز کرده و امروز به صورت رسمی افتتاح شده است.

آزادیخواه هدف اصلی قرارگاه را خدمت‌رسانی و کارآفرینی برشمرد و تصریح کرد: به همت این جوانان در شب‌های قدر برنامه خوبی در فضای مجازی در پارک سیفیه برگزار شد تا مردم با رعایت اصول بهداشتی از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه این مجموعه امسال هم برای محرم برنامه‌های متنوعی دارد اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در راستای خدمت به مردم و ویژه نیازمندان گام‌های بهتری برداریم.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه برنامه مثبت ملایر برای اولین بار روی انتن صدا و سیمای همدان رفته گفت: این برنامه با هدف شناخت بیشتر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان ملایر اجرا می‌شود.

دبیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان همدان نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این ستاد اظهار کرد: در هر منطقه‌ای از کشور که محرومیت باشد ستاد برای محرومیت‌زدایی در آن جا حاضر می‌شود.

وحید عظیمی با اشاره به اینکه با شبکه‌سازی درصدد هستیم محرومیت از این کشور ریشه‌کن شود گفت: قرارگاه جهادی طبق قوانینی که برای آن تعیین شده فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره) به وسیله بنیاد برکت اقدامات خوبی را انجام داده است اظهار کرد: نزدیک ۳ هزار خانه بهداشت ساخته و در حوزه الگوسازی و محرومیت‌زدایی نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

دبیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در همدان گفت: با توجه به فضای سخت اقتصادی  باید ظرفیت‌ها را مهیا کرده و از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات و کمک به مردم استفاده شود.

میلاد شعیبی، مدیر شبکه جوانان رضوی نیز با بیان اینکه این مجموعه بزرگترین شبکه تشکیلاتی جوانان در کشور است که با آستان قدس رضوی همکاری دارد افزود: سرعت کار جوانان بالاست و مسوولان باید خود را با آن هماهنگ کرده و آنها را در کارهای جهادی کمک کنند.

در این مراسم از چهار پرستار مدافع سلامت بیمارستان امام حسین(ع) ملایر تجلیل و نمایندگی قرارگاه جهادی غدیر هم به حجت‌الاسلام آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس اعطا شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت