وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 18 مرداد 1399 ساعت 15:02   |   کد مطلب: 39972
مسئول جنبش مردمی «احیاء مرام علی» در همدان از پخت ۲۶ هزار پرس غذای گرم در عید غدیرخم و توزیع بین نیازمندان خبر داد.

علی ‎زبرجدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در همدان اظهار کرد: جنبش مردمی «احیاء مرام علی» با شعار «عهد همدلی» به نیابت از سردار رشید اسلام، سردار شهید حاج میرزامحمد سلگی تصمیم گرفت ۱۴ هزار پرس غذا را در روز عید غدیر طبخ و به دست نیازمندان برساند.

وی افزود: در نهایت با مشارکت مردم و همکاری موسسات، هیأت‌ها، مراکز نیکوکاری و مسؤولان دانشگاه بوعلی‌سینا ۲۶ هزار پرس غذا تهیه شده که در شهرهای نهاوند، گل‌تپه و همدان با محوریت سلف مرکزی دانشگاه بوعلی‌سینا طبخ و در افطار روز عید سعید غدیر توزیع می‌شود.

مسئول جنبش مردمی «احیاء مرام علی» در همدان تأکید کرد: در توزیع ۲۶ هزار پرس غذا هیچ تجمعی صورت نخواهد گرفت، چراکه قبلاً توزیع حضوری آن در درب منازل به خانواده‌ها اطلاع‌رسانی شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: از آن جا که روزه عید غدیر بسیار توصیه شده، خیریه‌ها برنامه‌ریزی کردند تا به تعداد اعضای خانواده زیر پوشش هنگام افطار غذای گرم توزیع کنند.

زبرجدی با اشاره به اینکه تمام مراحل طبخ غذا نیز با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود ادامه داد: در جریان پخت ناظر بهداشت حضور داشت و همه عوامل از ماسک و گان‌های بهداشتی استفاده کردند، در بسته‌بندی هم پروتکل‌های بهداشتی رعایت شد.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق می‌تواند الگویی برای طبخ غذا در ماه محرم و توزیع نذورات باشد، ما چهار مرحله را طراحی و اجرا کردیم به طوری که نیازمندان شناسایی شدند تا بدون اینکه از منزل خارج شوند، به تعداد اعضای خانواده بسته غذایی تقدیم آنها شود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت