وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 09:08   |   کد مطلب: 39915
مدیرمعاونت اتوبوسرانی سازمان شهرداری همدان از بازسازی ۳۰ دستگاه اتوبوس در همدان خبر داد و گفت: در این زمینه با شرکتی قرارداد منعقد کرده‌ایم و احتمالا تا مهرماه تمام اتوبوس‌ها بازسازی شوند.

به گزارش نافع، بابک اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان از بازسازی ۳۰ دستگاه اتوبوس در همدان خبر داد و اظهار کرد: در بازسازی این اتوبوس‌ها با شرکت شهاب‌خودرو تهران متعلق به آستان قدس رضوی وارد قرارداد شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه بازسازی کامل اتوبوس‌ها انجام خواهد شد گفت: فعلا دو دستگاه اتوبوس بازسازی و تحویل داده شده و بقیه نیز احتمالا تا ابتدای مهرماه انجام می‌شود.

مدیر معاونت اتوبوسرانی سازمان شهرداری همدان با تاکید به اینکه احتمالا مهرماه تمام اتوبوس‌ها بازسازی و تحویل داده شود افزود: هر کدام از وسایل نقلیه قریب به ۳۵۰ میلیون تومان هزینه داشته که البته با افزایش قیمت ارز احتمالا هزینه بازسازی هم بالا رود.

وی با اشاره به اینکه بین اتوبوس‌های موجود ۳۰ دستگاه فرسوده بود که بازسازی آنها آغاز شده و دیگر اتوبوس فرسوده‌ای نخواهیم داشت بیان کرد: امسال فعلا اتوبوس جدیدی خریداری نشده اما دولت اوراقی در نظر گرفته که اگر اختصاص یابد آن نیز انجام می‌شود.

اسدی با بیان اینکه فعلا تعداد اتوبوس‌های موجود نیاز شهر همدان را تامین می‌کند افزود: با فراهم شدن امکان خرید اتوبوس‌های جدید تعداد این وسایل نقلیه را در شهر افزایش خواهیم داد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت