وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 30 تير 1399 ساعت 08:01   |   کد مطلب: 39895
رییس پلیس آگاهی همدان گفت: سه سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت اموال با ارزش از ۱۲ منزل مسکونی در سه استان کرده بودند در همدان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش نافع، سرهنگ کارآگاه علی اسد بیگی در تشریح این خبر گفت: چند سارق در روزهای پایانی هفته پس از اطمینان از خالی از سکنه بودن منزل اقدام به سرقت طلا، وجه نقد و اشیاءکم حجم می‌کردند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی با بکارگیری شگردهای پلیسی، تحقیقات میدانی و بررسی تصاویر دوربین‌های مدار بسته محل‌های سرقت، تصویر یک دستگاه خودرو پژو را به دست آوردند که پس از استعلام از سامانه پلیس مشخص شد این خودرو متعلق به فردی سابقه دار ساکن در یکی از شهرستان های مجاور است.

رییس پلیس آگاهی استان همدان ادامه داد: با اخذ نیابت قضایی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان همدان با همکاری و اقدام به موقع کارکنان پلیس آگاهی شهرستان یاد شده  باند سه نفره سارقان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل کردند.

سرهنگ اسدبیگی اضافه کرد: متهمان در بازجویی های فنی و تخصصی، به ۶ فقره سرقت اموال با ارزش موجود در منزل به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان همدان، ۳ فقره سرقت در شهرستان ساوه و سه فقره سرقت در شهرستان رباط کریم اعتراف کردند.

وی اظهار داشت: همه محل‌های سرقت و مالباختگان با راهنمایی سارقان شناسایی و متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.

کشف ۲۲ کیلوگرم گُل در رزن
فرمانده انتظامی رزن گفت: در راستای برخورد قاطعانه با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدامات دقیق اطلاعاتی یکی از فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر را در این شهرستان شناسایی کردند.

سرهنگ علی زنگنه  افزود: متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و ۲۲ کیلوگرم ماده مخدر از نوع "گل" از وی کشف شد که این قاچاقچی پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

وی تاکید کرد: مبارزه با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر از اولویت های ماموریتی پلیس است بنابراین از تمام شهروندان درخواست می شود هر گونه اخبار مربوط به این موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما