وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 24 تير 1399 ساعت 10:38   |   کد مطلب: 39862
فرمانده سپاه ناحیه ملایر از فعال شدن قرارگاه مشارکت‌های مردمی برای اجرای مراحل بعدی کمک‌های مومنانه در ملایر خبر داد.

به گزارش نافع، سید جواد حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در ملایر با اشاره به فعالیت‌های سپاه و بسیج در عرصه‌های مختلف اظهار کرد: این فعالیت‌ها در  ایام کرونا بیشتر شد که اجرای طرح کمک‌های مومنانه با همکاری خیران و سایر نهادها از جمله اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ گروه جهادی در ایام کرونا در ملایر فعالیت داشتند و این فعالیت‌ها ادامه دارد گفت: با توجه به تصمیمات جلسه زیستی سپاه ناحیه ضدعفونی معابر و اماکن عمومی و ارتقای نقاهتگاه ایجاد شده در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر از اعزام نیروهای بسیج دانشجویی دارای تخصص پرستاری برای همکاری با اداره بهداشت و درمان خبر داد و افزود: نظارت بر ادارات در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سازماندهی و راه‌اندازی گروه‌های جهادی برای رفع آلودگی نیز در حال انجام است.

وی با بیان اینکه به ازای هر پایگاه یک گروه جهادی مشغول فعالیت در عرصه‌های مختلف هستند افزود: از ظرفیت تمام گروه‌های جهادی برای آموزش بهداشت عمومی از طریق فضای مجازی استفاده می‌شود.

حسینی احیای مجدد کارگاه‌های تولید ماسک با کمک اداره صنعت، معدن و تجارت با توجه موج دوم کرونا را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: با توجه به برگزاری سه مرحله رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه در شهرستان قرارگاه مشارکت‌های مردمی برای اجرای مراحل بعدی کمک‌های مومنانه فعال می‌شود.

وی در ادامه از اجرای ۳۰ برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در ملایر خبر داد و گفت: با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بیشتر برنامه‌ها از طریق فضای مجازی انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر اکران فیلم در خصوص حجاب و عفاف با محوریت «قهرمان من» با موضوع «حاج قاسم»، برگزاری کلاس‌های  آموزش‌های هنری مخصوص بانوان و برپایی نمایشگاه‌های تخصصی با موضوع حجاب و عفاف برگزاری برنامه‌های مختلف در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج خواهران و برگزاری مسابقه تجربه آرامش در فضای مجازی و.... را از برنامه‌های در حال اجرا در هفته عفاف و حجاب برشمرد.

وی دیدار و سرکشی از خانواده شهدا، استفاده از ظرفیت مساجد و ارکان آن در راستای موضوع حجاب و عفاف، برگزاری مسابقات ورزشی با حضور بانوان و برنامه‌های فرهنگی از جمله احکام را از دیگر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب با همکاری سپاه و بسیج عنوان کرد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما