وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 تير 1399 ساعت 07:31   |   کد مطلب: 39857
فرمانده انتظامي استان، از کشف 85 کيلو گرم مواد مخدر ترياک در 2 عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و استان "لرستان" و شهرستان "کبودرآهنگ"، خبر داد.

به گزارش نافع، سردار "کامراني صالح"، در تشريح اين خبر گفت: در عمليات اول، با تلاش هاي اطلاعاتي چند ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي يک باند قاچاق و توزيع مواد مخدر از نوع ترياک ، مشخص شد این باند اقدام به انتقال مواد مخدر ترياک از استان هاي جنوبي به استان لرستان مي کند.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتي ايجاد شده در يک عمليات مشترک کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با همکاري عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان ، خودرو سواری متهمان در ورودي شهرستان بروجرد شناسايي و متوقف شد.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در بازرسي از این خودرو، 70 کيلو گرم  ترياک کشف و 3 متهم در اين خصوص دستگير و 2دستگاه خودرو سواري توقيف شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در عمليات ديگر پليس مبارزه با مواد مخدر و در پي تلاش هاي اطلاعاتي یک باند قاچاق مواد مخدرکه اقدام به انتقال ترياک در شهرستان کبودرآهنگ مي کرد شناسايي شد و با توجه به اشراف اطلاعاتي ايجاد شده ، کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان در يک عمليات غافلگيرانه و با همکاري کارکنان انتظامي شهرستان کبودراهنگ خودرو آن ها را متوقف کردند که در بازرسی از آن، 15 کيلوگرم ترياک کشف و يک متهم دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان در پايان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتي، عملياتي دو رويکرد موثر در سطح ناجا مي باشد که ظرفيت هاي گسترده اي را براي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر ايجاد مي کند و فرماندهي انتظامي استان همدان از اين ظرفيت نهايت بهره را مي برد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما