وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 تير 1399 ساعت 08:44   |   کد مطلب: 39851
سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: برای تکمیل هفت طرح ملی و استانی حوزه ورزش این شهرستان هشت میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش نافع، محسن شایسته  در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: در مجموع بخش ورزش شهرستان تویسرکان از پنج طرح ملی و ۲ طرح استانی برخوردار است که تاکنون برای پیشبرد امور اجرایی آنها، اعتبارات مالی بالایی هزینه شده است.

وی افزود: طرح خوابگاه ورزشی تویسرکان با ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی، زمین چمن مصنوعی شهر فرسفج با ۵۰ درصد پیشرفت، سالن باستانی تویسرکان با ۳۵ درصد، مجتمع ورزشی بانوان تویسرکان با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و زمین چمن مصنوعی روستای اشتران با ۱۵ درصد پیشرفت، طرح های ملی حوزه ورزش شهرستان تویسرکان به شمار می روند.

شایسته با اشاره به اینکه زمین چمن مصنوعی شهر فرسفج و خانه رزمی شهرستان تویسرکان در هفته تربیت بدنی سال جاری بهره برداری می شود گفت: همچنین امسال شاهد آغاز به کار ۱۰ خانه ورزش روستایی علاوه بر ۹ خانه ورزش روستایی قبل در شهرستان تویسرکان هستیم.

وی بیان کرد: در سال جاری طرح هر روستا یک سمن با هدف فعالیت ورزشی، اجتماعی و کاریابی در ۳۰ روستای شهرستان تویسرکان در دستور کار قرار گرفته است.

شایسته از آمادگی تویسرکان برای میزبانی از مسابقات معتبر کشوری و ملی در رشته های مختلف ورزشی خبر داد و تاکید کرد: اولویت در این بخش با رشته هایی مانند سپک تاکرا، گلبال، کبدی و دوچرخه سواری است که شهرستان تویسرکان در این رشته ها از افراد ملی پوش برخوردار است.

تویسرکان یکی از شهرستان های جنوبی استان همدان است که ۹۰ کیلومتر تا مرکز استان فاصله دارد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما