وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 تير 1399 ساعت 08:35   |   کد مطلب: 39847
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از دستگیری سه جاعل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، علی‌حسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان اظهار کرد: در حین اجرای آزمون رانندگی، کارشناسان پلیس راهور در محل آزمون متوجه شده که هویت فرد آزمون‌دهنده با اطلاعات مندرج در مدارک او مطابقت ندارد.

وی ادامه داد: با بررسی‌های تخصصی مشخص شد این فرد با جعل عنوان، خود را به جای یکی از متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی معرفی کرده و قصد شرکت در آزمون دارد که با اقدامات پلیسی و فنی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین افزود: در یک عملیات دیگر ماموران پلیس آگاهی با گسترش چتر اطلاعاتی خود متوجه شدند دو نفر به منظور صدور گواهی‌های معافیت از خدمت وظیفه عمومی، مدارک ایثارگری جعل می‌کنند.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات فنی و با هماهنگی قضایی هر دو متهم دستگیر و با روبه رو شدن با مدارک و مستندات پلیس به جعل گواهی و مدارک ایثارگری اعتراف کردند.

حیدری گفت: با اعتراف جاعلان به جعل مدارک برای چهار نفر، دیگر متهمان شناسایی و موضوع با جدیت برای دستگیری آن‌ها و پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و در این رابطه چهار قطعه گواهینامه جعلی صادره نیز کشف شد.

وی در پایان با اشاره به این که متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعاً با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت