وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 تير 1399 ساعت 08:02   |   کد مطلب: 39844
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از ساخت نخستین پردیس سینمایی استان خبر داد و گفت: این طرح در شهر اسدآباد با مشارکت شهرداری اجرا می‌شود.

به گزارش نافع، احمدرضا احسانی  در گفت و گوی  با خبرنگارما اظهار داشت: برای احداث پردیس سینمایی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار و ۲ میلیارد تومان تسهیلات را فرهنگ و ارشاد اسلامی تقبل کرده و مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را شهر اسدآباد سرمایه گذاری می کند.

وی اضافه کرد: زمین این طرح نیز توسط شهرداری در یکی از بهترین مناطق شهر تامین شده است و چنانچه همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود تا ۶ ماه آینده پردیس سینمایی آماده بهره برداری می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر اسدآباد تاکید کرد: با همکاری و مشارکت بخش خصوصی می توان طرح های فرهنگی و هنری با کیفیت و ماندگار راه اندازی کرد.

احسانی از ساخت نخستین سینمای روباز استان در اسدآباد خبر داد و گفت: این طرح نیز با همکاری فرمانداری و شهرداری برای تخصیص اعتبار مورد نیاز تا پایان سال راه اندازی می شود.

به گفته وی بخشی از عملیات ساخت سینمای روباز انجام شده و با تملک ۲ ملک در مجاورت این بنا می توانیم طرح را به اتمام برسانیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سینما را از مطالبات مردم این شهر دانست و خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای پاسخ دادن به خواسته و نیازهای اهالی هنردوست این منطقه به کار می گیریم.

استان همدان با داشتن سینماهای قدس، فلسطین و بهمن ملایر و یک هزار و ۱۰۰ صندلی پذیرای علاقه مندان این هنر است.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت