وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 تير 1399 ساعت 06:55   |   کد مطلب: 39808
مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با بیان اینکه اعتقاد اصلی بسیج جذب حداکثری است بر لزوم تقویت وحدت تأکید کرد.

به گزارش نافع، طیب فریادرس  در مراسم تودیع و معارفه مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با تشکر از زحمات مسئول بسیج دانشجویی پیشین دانشگاه، اخلاق فردی و تشکیلاتی و نگاه تخصصی وی اقدامات انجام شده در دوران بروز کرونا را در تراز مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم عنوان کرد.

وی نگاه مخلصانه در کنار تلاش را راهگشای بسیاری مشکلات دانست و با ابراز خرسندی از اینکه بسیاری از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی همدان از یاری‌گران دوران دفاع مقدس هستند گفت: نیروهای بسیج دانشجویی نیز در این مدت در خدمت مجموعه بهداشت و درمان بودند.

مسوول بسیج دانشجویی استان همدان خدمت در استانی که بیش از ۵۰۰ دانشجوی استان برای همراهی در کنار کادر بهداشت درمان اعلام آمادگی کردند را افتخارآمیز دانست و به مثال‌ها و نتایج خوب حاصل از ایجاد وحدت عمومی در سطح مسئولین و مردم پرداخت.

وی با بیان اینکه وحدت کالایی است که در فضاهای مختلف به آن نیازمند هستیم، اظهار کرد: توجه به تولید و اقتصاد راه‌حل‌های کلان توسعه کشور  هستند و این راه‌حل‌های کلان نیاز به افرادی بزرگ دارد.

فریادرس تربیت انسان‌هایی در چارچوب اسلام انقلابی را مأموریت بسیج عنوان کرد و افزود: توجه به مسائل روز کشور نیز در دستور کار بسیج است و باید فهم عمومی را از مسائل کشور افزایش داد.

وی خاطرنشان کرد: جذب حداکثری بسیار بااهمیت است تا با بهره‌گیری از تجربه چهل ساله انقلاب با توجه به فضای گفتمانی برای دریافت نتیجه مناسب تلاش شود.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان در پایان سخنانش با تاکید بر اینکه باید در فضای دانشجویی برای گروه‌های سیاسی مختلف اجماع ایجاد شود، گفت: آمادگی برای افزایش‌مشارکت و خدمت رسانی هر چه بیشتر سازمان بسیج دانشجویی وجود دارد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما