وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 تير 1399 ساعت 06:51   |   کد مطلب: 39806
سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان در محکومیت نامه سرگشاده موسوی خوئینی‌ها خطاب به مقام معظم رهبری بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است «کسانی که بانی حمله به جمهوریت نظام در جریان فتنه ۸۸ و نادیده گرفتن رای مردم بودند چگونه می‌توانند خود را نماینده "مردم رنجدیده" قلمداد کنند؟»

به گزارش نافع، سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان همدان در محکومیت نامه سرگشاده موسوی خوئینی‌ها خطاب به مقام معظم رهبری به منظور فرار از پاسخگویی او و همفکرانش نسبت به وضعیت پیش آمده و متهم کردن ولایت بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
إِذَا جَاءَکَ الْمُنَافِقُونَ قَالُوا نَشْهَدُ إِنَّکَ لَرَسُولُ اللَّهِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ إِنَّکَ لَرَسُولُهُ وَاللَّهُ یَشْهَدُ إِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَکَاذِبُونَ (منافقون ۱)      
      
انقلاب‌های اصیل و مردمی همواره در معرض ریزش و رویش قرار دارند. در طول دوران چهل ساله انقلاب اسلامی جریان رویش نیروهای تازه‌نفس و انقلابی و میهن‌دوست و ریزش نیروهای ناکارآمد و پرمدعا بارها رخ داده است. جریانی سیاسی که مدت‌هاست بر آرمان‌های انقلابی پیشین خود پشت کرده، اینک در چهل و یک سالگی انقلاب، طی اقدامی که جز "فرار به جلو" نام دیگری بر آن نمی‌توان نهاد، اقدام به انتشار نامه سرگشاده‌ای کرده که مخاطب آن رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

قبل از هر چیز، انتشار نامه به صورت سر گشاده، هرگونه ادعای دلسوزی برای مردم و مملکت را منتفی می‌کند و مصداق بارز "دست پیش گرفتن برای پس نیفتادن" است. کسانی که بانی حمله به جمهوریت نظام در جریان فتنه ۸۸ و نادیده گرفتن رای مردم بودند چگونه می‌توانند خود را نماینده "مردم رنجدیده" قلمداد کنند؟

جناب موسوی خوئین‌ ها و برخی همفکران ایشان باید بدانند اکنون -و در واپسین ماه‌های باقیمانده از دولتی که نا کامی او در بسیاری از عرصه‌ها حتی بر بانیانش مسلم گشته است «زنگ حساب پس دادن است نه زنگ انشاء».

امروز آن کس که باید پاسخ پرسش‌های خوئینی‌ها را بدهد،کسی جز خود او و همفکران او و دولت تحت حمایت آنان نیست. آقای خوئینی‌ها چرا فراموش کرده‌اند که در دوران پس از دفاع مقدس- جز دولت‌های نهم و دهم- اختیار مطلق اجرایی کشور دست همفکران آنها بوده است؟ کسانی که که در بسیار از موارد در سیاست داخلی و خارجی و و برنامه‌های کلان اقتصادی توصیه‌های رهبری انقلاب را برنتافتند و عمل نکردند اکنون مجددا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال آتی، به فضاسازی‌های غیر واقعی و تکرار دوگانه‌سازی‌های فریبنده سال های ۹۲ و ۹۶ روی آورده‌اند؛ غافل از اینکه "آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت" بعید است پس از این همه ناکامی و شکست‌های پیاپی و تحمیل خسارات فراوان به مُلک و ملت بتوانند مردم را همانند گذشته اغوا نمایند.

اکنون باید پرسید، جناب خویینی‌ها! آیا دست دولت و همفکران شما در ماجرای برجام بسته بود؟ شما و طرفدارانتان از یک سو مدعی هستید همه اقدامات از جمله برجام -با اجازه رهبری بوده است! اما از طرفی دیگر مدعی هستید که دست دولت‌ها بسته بوده است!! برای رد ادعاهای شما در آن نامه کذایی، آیا همین تناقض کافی نیست؟ 

آیا در قضایایی مثل برجام که آشکارا رهبر انقلاب و دلسوزان نظام، عواقب آن را هشدار می‌دادند دست دولت بسته بود؟ آیا اگر رهبر انقلاب علاوه بر تذکر و هشدار، به صورت عملی اقدامات دولت را متوقف می‌کرد اکنون همین فرد ولایت و رهبری را دلیل ناکامی‌ها نمی‌دانست؟ 

ما اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان همدان ضمن اعلام برائت از این نامه‌پراکنی‌ها، تمام توان خویش را برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی که در مواضع رهبر انقلاب اسلامی متبلور است، به کار خواهیم بست و در این مسیر اندکی تردید به به دل راه نخواهیم داد. بدون شک تاریخ در مورد مواضع ضد و نقیض وضد ملی دشمنان دوست‌نما قضاوت خواهد کرد.

والسلام علی عبادالله الصالحین العاقبه للمتقین

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما