وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 تير 1399 ساعت 06:49   |   کد مطلب: 39805
رئیس کل دادگستری استان همدان سرلوحه دستگاه قضایی را اهداف مکتب شهید سلیمانی دانست و گفت: احقاق حق، ابطال باطل و مبارزه بی‌امان و بدون اغماض با ظلم و فساد از اهداف این مکتب است.

به گزارش نافع، «محمدرضا عدالتخواه» ظهر دیروز در مراسم رونمایی از ساختمان دادگستری شهرستان کبودراهنگ مزین به نام سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: این دومین ساختمان در استان همدان است که به نام سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی مزین می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هر شهید بزرگواری با توجه به مراتب مجاهدت‌ها و اخلاص خود دارای درجه و مراتبی نزد خداوند متعال است فت: ائمه اطهار(ع) به درجه رفیع شهادت رسیدند، اما همه آن بزرگواران به ما دستور دادند برای امام‌حسین(ع) عزاداری کنیم چراکه درجات و تاثیرگذاری شهدا متفاوت است

«سردار دل‌ها» دانش‌آموخته مکتب امامین انقلاب، با اخلاص خود، صاحب مکتب شد

رئیس کل دادگستری استان همدان افزود: شهید سلیمانی صرف نظر از اینکه امنیت استواری برای ایران اسلامی به وجود آورد، بدان سبب برای ما اهمیت دارد که یک مکتب به نام مکتب سلیمانی ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی خود نیز دانش‌آموخته مکتب امام (ره) و رهبر انقلاب بود و امروز این شاگرد بزرگ امامین انقلاب، با واسطه خلوص نیت و مجاهدت های بسیار، خود نیز صاحب مکتب شده است.

عدالتخواه با تأکید بر اینکه ما به عنوان نیروهای دستگاه قضایی باید از این شهید والامقام الهام بگیریم، عنوان کرد: مزین شدن ساختمان دادگستری کبودراهنگ، پس از ساختمان دادگستری همدان، برای یادآوری رشادت‌های آن شهید ارجمند است تا همه ما با تأثیرپذیری از او در مسیر حق حرکت کنیم.

وی درباره اینکه چرا شهید سلیمانی خود صاحب مکتب شد اظهار کرد: عامل اصلی این مهم اخلاص در عمل شهید سلیمانی بود و اینکه او هیچ گاه خود را ندید و تنها در راه رضای خدا کار می‌کرد.

رئیس کل دادگستری استان همدان تصریح کرد: این سنت الهی است که هر که عمل صالح در مسیر الهی انجام دهد، خداوند متعال او را محبوب قلوب قرار می‌دهد، اگر ما اخلاص در عمل داشته باشیم و عمل صالح انجام دهیم می توانیم با شاگردی در مکتب آن شهید، سردار سلیمانی باشیم و تاثیرگذار.

*اخلاص در عمل؛ رمز موفقیت شهید سلیمانی بود

وی رمز موفقیت سردار سلیمانی را اخلاص در عمل دانست و گفت: آن اخلاص واقعی در عمل سردار سلیمانی، سبب‌ساز آن تشییع باشکوه در ایران اسلامی و عراق شد.

عدالتخواه تأکید کرد: هر کار خدا با حکمت است و شهادت سردار سلیمانی در آن روزها تأثیر بسزایی در اشاعه مکتب سلیمانی در جبهه مقاومت داشت.

وی افزود: نام آن شهید گرانقدر به مجموعه قضایی اعتبار دیگری بخشیده است و مسیر را برای ما روشن تر کرده تا ما بتوانیم در مسیر پیروی اهداف مکتب شهید سلیمانی حرکت کنیم.

* سرلوحه دستگاه قضایی، مکتب شهید سلیمانی است

رئیس کل دادگستری استان همدان تأکید کرد: احقاق حق، ابطال باطل و مبارزه بی‌امان، بدون اغماض و بدون استثنا با ظلم و فساد از اهداف مکتب شهید سلیمانی است که در نهایت این موارد منجر به اجرای عدالت می‌شود.

وی عنوان کرد: این گونه دستگاه قضایی می‌تواند با تأسی از مکتب شهید سلیمانی در مسیر اهداف و آرمان سردار دل‌ها استوارانه قدم بردارد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما