وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 تير 1399 ساعت 08:09   |   کد مطلب: 39802
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: سنجش نوآموزان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از ۲۱ تیر ماه در استان همدان شروع می‌شود.

به گزارش نافع، محمد پورداود در گفتوگو با خبرنگار ما در همدان، اظهار داشت: برای پیشگیری از کرونا و حفظ سلامتی دانش آموزان و پرسنل، تعداد پایگاههای سنجش را  افزایش دادیم تا از شلوغی و تجمع جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه سنجش نوآموزان در بدو ورود به دبستان از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: برنامه سنجش برای پیشگیری و تشخیص،  شناسایی به موقع اختلالات احتمالی دانش آموزان و مداخلات به هنگام در سنین طلایی رشد آن‌ها است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به افزایش تعداد پایگاه های سنجش از 20 به 25 پایگاه، اظهار داشت: بر این اساس تعداد پذیرش مراجعان در هر پایگاه از 46 نفر به 20 نفر کاهش پیدا می‌کند.

پورداود با تاکید بر اینکه بر اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در پایگاه های سنجش نظارت مستمر خواهیم داشت، تصریح کرد:    بیش از 156 نفر از همکاران ما در سطح استان در اجرای این برنامه بزرگ مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه مدیران باید از تاریخ 15 تیرماه  وارد سامانه سنجش به آدرس csdeo.ir/tashkhis/home شده و نوبت گیری را انجام دهند، افزود: پس از نوبت گیری به همراه مدارک لازم که در پرینت نوبت گیری اشاره شده است، در تاریخ مقرر نوآموزان به همراه یکی از والدین به پایگاه مراجعه می‌کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در صورتی که هر یک از دانش آموزان به هر دلیل نتوانند در تاریخ مقرر به پایگاه مراجعه کند، لغو نوبت توسط مسوول پایگاه صورت می گیرد و سپس نوبت گیری مجدد از طریق مدیر مدرسه انجام می شود.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت