وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 تير 1399 ساعت 07:39   |   کد مطلب: 39787
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه امروز ۵۱ تن مرغ گرم در بازار توزیع شده است گفت: در حال حاضر هیچ کمبود مرغ گرمی در بازار وجود ندارد.

به گزارش نافع، جواد عاشوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در همدان با بیان اینکه امروز ۵۱ تن مرغ گرم توزیع شده و هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد اظهار کرد: در حال حاضر در بازار همدان قیمت مرغ را رصد می‌کنیم و واحدهای صنفی بر اساس قیمت مصوب هر کیلو مرغ گرم را ۱۵ هزار تومان قیمتگذاری کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در تمام نقاط شهر مرغ گرم  با قیمت مصوب لازم‌الاجرا توزیع می‌شود افزود: هر شانه تخم مرغ برای مصرف‌کننده ۲۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شده و علاوه بر واحدهای صنفی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز توزیع می‌شود.

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه عصر روز پنجشنبه با توجه به تعطیلات پایان هفته برخی از واحدهای صنفی مرغ گرم تمام کرده‌ و موجودی خود را فروختند تصریح کرد: این به معنای کمبود این کالا در بازار نیست و به میزان سرانه مصرف مرغ توزیع می‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: مرغ منجمد با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ نیز در بازار موجود است، شهروندان در صورت مشاهده تخلف واحدهای صنفی به بارزسان اتحادیه مرغ و ماهی  اعلام کنند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت