وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 تير 1399 ساعت 07:44   |   کد مطلب: 39783
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه در عرصه جهاد و خدمت‌رسانی توقفی وجود ندارد گفت: شرایط کرونا در استان به مرز هشدار رسیده، بنابراین کار متوقف نشده است.

به گزارش نافع، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی  در مراسم تجلیل از جهادگران مردمی مقابله با کرونا، ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع)، اظهار کرد: این جلسه برای تجلیل از همه کسانی است که در مدت گذشته در بستر مبارزه با کرونا زحمت‌های فراوانی کشیده‌اند.

وی افزود: در این ستاد کم‌ترین نقش را بنده داشته‌ام و بیشتر نقش را برادران و خواهرانی بر عهده داشتند که شبانه‌روز به صورت جهادی در حال خدمتگزاری بودند.

امام جمعه همدان با اشاره به نقش مهم ائمه جمعه شهرستان‌ها در ستادهای مردمی، بیان کرد: در چند ماه گذشته، وحدت و انسجامی خوبی را در بین مردم و مسئولان شاهد بودیم و همه پای کار بودند.

وی تشکیل ستاد مردمی مقابله با کرونا را یک تجربه خوب در حوزه کار تشکیلاتی عنوان کرد و گفت: با وجود آنکه انجام کار تشکیلاتی در مبارزه با یک ویروس ناشناخته با نواقصی همراه بود اما اثرات خوبی را شاهد بودیم و یک تجربه خوب رقم خورد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان تصریح کرد: این جلسه به معنای اختتامیه نیست بلکه تقدیر از فعالیت‌های چند ماه گذشته فعالان مردمی مبارزه با کروناست، چراکه شرایط در استان به مرز هشدار رسیده و کار متوقف نشده است.

وی با تاکید بر اینکه باید به آسیب‌شناسی در نحوه اجرا فعالیت‌ها بپردازیم بیان کرد: ستاد مردمی یک کار تشکیلاتی قوی و منسجم با منطق علمی بود که باید نقاط مثبت و منفی آن را مورد ارزیابی قرار دهیم و آسیب‌شناسی کنیم.

شعبانی با بیان اینکه در عرصه جهاد و خدمت‌رسانی توقفی وجود ندارد، اظهار کرد: برای خدمت‌رسانی به مردم اختتامیه برگزار نخواهیم کرد و بعد از این جلسه نیز کارگروه‌های مختلف ستاد باید با شناسایی نواقص در راستای رفع آن اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه ستاد مردمی هنوز هم آماده همکاری با ستاد پیشگیری مقابله با کرونا به عنوان بازوان اجرایی است، گفت: این تجربه نشان داد که ما می‌توانیم کارهای بزرگ‌تری را با انسجام و وحدت انجام دهیم.

امام جمعه همدان با بیان اینکه متاسفانه فضای مبارزه با ویروس در جامعه عادی شده است عنوان کرد: نیازمند آن هستیم که کمی جدی‌تر در مبارزه با این ویروس منحوس برخورد کنیم و پروتکل‌ها را کامل رعایت کنیم.

وی در ادامه به حضور جوانان در این ستاد مردمی اشاره کرد و گفت: جوانان بسیاری در ستاد پای کار بودند و نشان دادند هر جا کارها خوب و جهادی پیش می‌رود در کنار آن جوانان حضور دارند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تقدیر از مجاهدت‌ کادر درمانی بیان کرد: امروز کادر درمانی ما در عرصه جهاد در حال تلاش هستند و باید از تمام کادر درمانی استان که در این گرمای سخت با زحمات فراوان در حال خدمت‌رسانی هستند، به صورت ویژه تقدیر کنیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما