وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 12 تير 1399 ساعت 07:33   |   کد مطلب: 39768
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسی که دست به فساد می‌زند تنها نیست و به صورت شبکه‌‌ای کار می‌کند گفت: باید از گسترش شبکه جلوگیری شود.

به گزارش نافع، هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگارما با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با مفسدان اظهار کرد: فرمایشات ایشان باید فصل‌الخطاب باشد.

وی با بیان اینکه مقابله و مبارزه با فساد امری مهم و اجتناب‌ناپذیر در جامعه اسلامی بوده و باید با آن مبارزه شود افزود: به فرموده رهبری باید دست مفسد قطع شود، از همه مهمتر اینکه اگر این کار را نکنیم  فساد به شدت واگیردار است و به جامعه سرایت می‌کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسی که دست به فساد می‌زند تنها نیست و به صورت شبکه‌‌ای کار می‌کند افزود: باید از گسترش شبکه جلوگیری شود.

وی مبارزه با فساد را نیازمند برنامه دانست و با اشاره به اینکه بدون برنامه‌ریزی نمی‌‌توان جلوی فساد را گرفت تصریح کرد: در مبارزه با فساد نباید خسته شد و موضوع را نادیده گرفت بلکه باید در درازمدت و به صورت ریشه‌‌ای موضوع را بررسی کرده و ریشه فساد را بخشکانیم.

بیگی‌نژاد با بیان اینکه اولین قدم مجلس مبارزه با پرونده‌هایی است که در حال حاضر در حال انجام است گفت: مبارزه با پرونده‌های فساد باید جریان‌سازی شود و تنها با «آی دزد آی دزد» گفتن کاری از پیش نمی‌بریم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مجلس یازدهم به جد پیگیر موضوعات مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی است گفت: جدیت نمایندگان می‌تواند کار را پیش برده و به موفقیت دست پیدا کنیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم در ادامه با اشاره به مشکلات جدی اقتصادی در کشور گفت: در حال حاضر مجلس  به جد وارد بحث مسکن شده و پیگیری  لازم را دارد.

 وی با بیان اینکه دولت و رئیس جمهور باید در این زمینه وارد شوند و مجلس به تنهایی نمی‌تواند راه به جایی ببرد گفت: باید دولت کمک کند تا بتوانیم مشکل را حل کنیم.

بیگی‌نژاد با اشاره به مشکل فعلی ارز که ریشه‌ای و جدی است افزود: ارزش پول ملی ما کم شده و قیمت‌ کالاهای مصرفی مردم هر روز در حال تغییر است، کمسیون اقتصادی مجلس پیگیر این امر است تا مشکل را ریشه‌‌ای بررسی کرده و شاهد کنترل قیمت‌ها و کاهش مشکلات اقتصادی باشیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما