وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1399 ساعت 12:04   |   کد مطلب: 39764
رییس پلیس راه استان همدان گفت: جاده اصلی و پرترافیک بهار - کوریجان به علت آغاز عملیات اجرایی خط ریلی همدان - سنندج مسدود شده است.

به گزارش نافع، سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارما با بیان کرد: جاده اصلی و پرترافیک بهار - کوریجان به علت تردد خودروهای سنگین و کشاورزی یک از مسیرهای پُرترافیک استان همدان محسوب می شود.

وی اضافه کرد: بسیاری از خودروهای عبوری از جمله کامیون هایی که از غرب به سمت تهران و بالعکس تردد دارند برای اینکه در ترافیک مرکز شهر گرفتار نشوند از مسیر میان بُر کوریجان - بهار استفاده می کنند.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: به منظور راهسازی و ایجاد زیرگذر در مسیر خط ریلی همدان- سنندج با مصوبه شورای حمل و نقل و ایمنی راه های استانداری همدان مسیر شریانی کوریجان به سمت شهرستان بهار تا اطلاع ثانوی محدود شد.

سرهنگ عزیزی اضافه کرد: با توجه به مسدود شدن این مسیر شریانی رانندگان می توانند از مسیر جایگزین همدان - کارخانه قند برای تردد به سمت مرکز و غرب کشور استفاده کنند.

وی ادامه داد: طبق گفته پیمانکار این طرح قرار است در سه نوبت کاری ساخت راه و زیرگذر با جدیت دنبال و حداقل بعد از ۲ ماه این مسیر  مجدد بازگشایی شود.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته یک سانحه فوتی در گردنه اسدآباد و نزدیکی پارک جنگلی رخ داده که به علت خواب آلودگی راننده پراید و برخورد سمت راست این وسیله نقلیه با پشت کامیون مرد ۷۵ ساله فوت و همسرش به شدت مجروح شد.

عملیات ریل گذاری راه آهن سنندج - همدان قرار بود اواخر سال گذشته انجام شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و از روز گذشته آغاز شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما