وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 11 تير 1399 ساعت 08:08   |   کد مطلب: 39760
نماینده مردم شهرستان های رزن و درگزین گفت: پروژه کنارگذر شهر رزن و کریدور شمال استان تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش نافع، حسن لطفی در کمیته برنامه ریزی شهرستان رزن، از تکمیل پروژه های مهم شهرستان رزن تا سال آینده خبر داد و اظهار کرد: پروژه کنارگذر شهر رزن و کریدور شمال استان همدان دو پروژه حیاتی این شهرستان بوده که در تلاش هستیم تا سال آینده این دو پروژه به بهره برداری برسد.

وی ایجاد اشتغال، عمران و آبادانی شهرستان را از مهمترین اولویت های شهرستان برشمرد و افزود: اعتبارات شهرستان باید به سمت اجرای این دو اولویت سوق پیدا کند.

لطفی عدم اطلاع مدیران از جزئیات بودجه کشور را یکی از مشکلات توزیع بودجه عنوان کرد و ادامه داد: مدیران ادارات در جذب اعتبارات درون سازمانی تلاش کنند چراکه ۸۰ درصد اعتبارات به سازمان ها و فقط ۲۰ درصد آن برای توزیع به شهرستان ابلاغ می شود.

فرماندار شهرستان رزن هم با بیان اینکه امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان رزن از محل اعتبارات استانی و نفت وگاز پیش بینی شده است، گفت: تخصیص اعتبارات براساس توازن بین بخشی پروژه های فعال با بیشترین پیشرفت فیزیکی است.

سیدرضا سلامتی خاطرنشان کرد: همچنین عمران و آبادانی روستاها، تأمین آب شرب بهداشتی، بهداشت و توسعه راه ها در اولویت توزیع اعتبارات قرار دارد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما