وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 تير 1399 ساعت 12:54   |   کد مطلب: 39741
مدیرروابط عمومی اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان از کلنگ‌زنی احداث مدرسه مشارکتی با بانک کشاورزی در روستای شمس‌آباد همدان خبر داد.

به گزارش نافع، علی نظری در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: در راستای اجرای سند اجرایی تحولی مشارکت‌های مردمی موسوم به طرح «آجر به آجر» و لزوم مشارکت همگانی در امر مقدس مدرسه تفاهمنامه همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان با بانک کشاورزی منعقد شد.

وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه با حضور محمد حسین مرادی؛ مدیرکل نوسازی مدارس و حیدرنژادیان؛ مدیر بانک کشاورزی همدان به امضا رسید خاطرنشان کرد: در این راستا امروز کلنگ احداث مدرسه مشارکتی بانک کشاورزی در روستای شمس آباد همدان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیر بانک کشاورزی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو همدان و اهالی روستا به زمین زده شد.

مدیر روابط عمومی اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان مدرسه‌سازی را امر مقدس دانست و گفت: فراهم کردن زمینه کسب علم و دانش اجر دنیوی و اخروی را به دنبال دارد.

وی با اهمیت به اجرای طرح "آجر به آجر" بیان کرد: این طرح  این امکان را فراهم کرده تا هر فردی بخواهد با کمترین هزینه در امر مدرسه سازی شرکت کند و در ثواب آن شریک باشد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما