وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 تير 1399 ساعت 12:52   |   کد مطلب: 39740
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: طی آتش‌سوزی در یک مغازه واقع در راسته حسین‌خانی بازار همدان، ۸۰ درصد مواد در آتش سوختند.

به گزارش نافع، محمدرضا بیاناتی  در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان با اشاره به آتش‌سوزی در مغازه‌ای واقع در راسته حسین‌خانی بازار همدان اظهار کرد: این مغازه انبار مواد غذایی و خوراکی از قبیل چیپس و پفک و... بود.

وی با بیان اینکه ساعت ۹ و یک دقیقه با سازمان آتش‌نشانی تماس گرفته شده بود اما گفتند خودشان اطفا را انجام داده‌اند افزود: مجدد طی تماس با مرکز ۱۲۵ اعلام شد که اطفاء حریق انجام نشده و همکاران ما ساعت ۹ و ۵ دقیقه خود را به محل رسانده و عملیات اطفاء را انجام دادند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری همدان ادامه داد: با توجه به اینکه این مغازه دارای مواد غذایی سریع‌الاشتعال بود، حدود ۸۰ درصد مواد داخل مغازه در آتش سوخته است.

وی بیان کرد: دلیل آتش‌سوزی نیز اجاق گاز کوچکی بود که برای گرم کردن آب و غذا از ان استفاده می‌شده که به علت حرارت بالای آن کارتن‌های کنار آن و مواد سریع‌الاشتعال دچار حریق شده است.

وی خاطرنشان کرد: طبقه فوقانی این مغازه نیز مسکونی بود و خانم مسنی در آن زندگی می‌کند که قبل از دودزدگی همکاران ما او را از محل خارج کرده‌اند.

بیاناتی به میزان خسارت اشاره نکرد و گفت: حدود ۸۰ درصد مواد داخل مغازه سوخته است اما ساختمان قدیمی نیست که به لحاظ میراث فرهنگی مشکلی پیش بیاید.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما