وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 تير 1399 ساعت 13:04   |   کد مطلب: 39733
رئيس پليس آگاهي استان، از دستگيري باند سارقان و کشف 5 دستگاه خودرو مسروقه در اين استان خبر داد.

سرهنگ كارآگاه "علي اسد بيگي"، در تشريح اين خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودروهاي پرايد مدل پايين در سطح شهر همدان ، بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت پليس آگاهی استان قرار گرفت.

وي افزود: با انجام تحقيقات محلي و در بررسي هاي دور بين هاي مدار بسته محل سرقت و با استفاده از اقدامات فني و همكاري هاي مردمي  مشخص شد، سارقي که اقدام به سرقت خودرو کرده و تصوير وي ثبت شده شخصي حرفه اي و سابقه دار است.

سرهنگ اسدبيگي ادامه داد: با بررسي دقيق تر و با استفاده از شگردهای پليسي مشخص شد، يک دستگاه از خودروها پس از سرقت به یکی از شهرستان هاي حومه منتقل شده است که در اين راستا 2 نفر از سارقان سابقه دار و حرفه اي شناسايي و در يک عمليات پليسي و از پيش تعيين شده دستگير و به پليس آگاهي منتقل شدند.

وي بيان داشت: متهمان در بازجويي های فنی و تخصصی، به سرقت 5 دستگاه خودرو پرايد از سطح شهر همدان اعتراف کردند و کليه محل هاي سرقت شناسايي و سارقان با قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئيس پليس آگاهي استان در پايان گفت: ضعف ایمنی خودروها ، اصلي ترين دليل سرقت خودرو مي باشد كه با كمي هوشياري و نصب قفل فيزيكي و مكان ياب بر روي خودرو ها بيش از 99 درصد سرقت خودرو كاهش مي يابد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت