وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 تير 1399 ساعت 07:12   |   کد مطلب: 39725
معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از طرح‌های جدیدی خبر داد که ورثه آقای علاقبندیان برای زمینی که روزگاری قرار بود، به کارخانه خودروسازی تبدیل شود، در نظر گرفتند.

به گزارش نافع، « تکلیف زمین بزرگی که قرار بود تبدیل به ماشین سازی شود چیست؟» عنوان سوژه‌ای است که در خبرگزاری فارس در حال پیگیری است.

بر همین اساس همدان معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه زمین متعلق به حاج تقی علاقبندیان است که فوت کردند اظهار کرد: پروانه این زمین که قرار بود به یک واحد تولیدی خودروسازی تبدیل شود باطل شده است.

حمید بهزادی‌شریف با اشاره به اینکه در همدان دو زمین برای خودروسازی در نظر گرفته شده بود افزود: یک قطعه زمین روبه‌روی شهرک صنعتی ویان شهرستان کبودراهنگ و دیگری روبه‌روی پتروشیمی هگمتانه شهرستان همدان واقع شده است.

وی تصریح کرد: زمین روبه‌روی پتروشیمی هگمتانه متعلق به آقای علاقبندیان و روبه‌روی شهرک ویان به آقای قره‌گوزلو تعلق دارد.

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان ادامه داد: ورثه آقای علاقبندیان طرح جدیدی برای این زمین دارند تا پس از راه‌اندازی پتروشیمی هگمتانه، طرح جدید برای این زمینه راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پتروشیمی هگمتانه ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خاطرنشان کرد: بر اساس پیش‌بینی انجام شده، در شهریورماه شاهد تولید آزمایشی این واحد خواهیم بود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما