وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 تير 1399 ساعت 08:00   |   کد مطلب: 39716
مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی گفت: با توجه به عرضه تاریخی بورس در کشور ، ۱۰ درصد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی وارد بورس شد.

به گزارش نافع، محمدرضا رضوانی‌فر بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به عرضه تاریخی بورس در کشور، ۱۰ درصد شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی وارد بورس شد.

وی با بیان اینکه با توجه به سود آوری سهام ارائه شده به زودی دو درصد دیگر از سهام این شرکت در بورس عرضه می‌شود گفت: از ۱۸۸ شرکت مدیریتی شستا ۸۲ شرکت در چند وقت گذشته بورسی شدند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی بیان کرد: بیش از ۳۵ درصد از عرضه‌های اولیه سال گذشته در بازار سرمایه مربوط به شستا بوده که در سال جاری هم در حال انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای عرضه شرکت‌های دیگر هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه‌های تولیدی زیادی از سوی شستا در حال اجراست گفت: در حال حاضر ۲۸۹ پروژه فعال با سرمایه‌گذاری ۳۷ هزار میلیارد تومان در سراسر کشور در حال اجراست.

رضوانی‌فرد از افزایش سود این شرکت در بورس خبر داد و گفت: در اثر ورود شستا به عرضه تاریخی بورس سود خالص این شرکت در سال گذشته ۱۴ برابر افزایش یافت.

وی در این رابطه گفت: به عنوان نمونه هر سهم شستا با توجه به رشد بازار سهام ایران به بالای ۱۳۰درصد افزایش رسیده است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت