وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 تير 1399 ساعت 07:43   |   کد مطلب: 39707
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان با بیان اینکه مشکل ترافیک میدان رسالت حل می‌شود گفت: عملیات جمع‌آوری آب‌های سطحی در این منطقه باعث مشکل موقتی شده است.

به گزارش نافع، چرا ترافیک در میدان رسالت بالاست" سوژه‌ای است که مردم در فارس من ثبت کرده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان در این خصوص اظهار کرد: سال‌های گذشته در اثر ریزش باران، آب‌های سطحی در میدان رسالت جمع می‌شد و همواره مردم با مشکل مواجه بودند که از سال گذشته کانال‌ریزی در آن مورد توجه قرار گرفته است.

علی فکری با بیان اینکه قرار شد آب‌های سطحی میدان رسالت در کانال‌ها جمع شود و به سمت بخش‌های دیگر هدایت شوند گفت: کانال‌‌ریزی آب‌های سطحی از سمت چهارراه باغ بهشت تا میدان رسالت انجام شد و در حاشیه راه مشکلی نبود؛ کار در دور میدان رسالت نیز اخیرا انجام شده و در حال حاضر بخشی از آن به سمت نائب احمد و جاده فقیره باقی مانده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر کار در جاده فقیره با محدودیت مواجه شده چون زمین سنگ است و نیاز به حفاری دارد تا لوله‌گذاری انجام شود که این امر فعلا باعث شده با حجم ترافیک در میدان رسالت مواجه شویم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان با بیان اینکه تمام سعی خود را خواهیم کرد تا مشکل حل شود افزود: کانال‌ریزی در آینده کمک می‌کند تا آبگرفتگی میدان رسالت و وضعیتی که قبلا در جاده فقیره، چشین، ابرو و... داشتیم که آب‌ها به سمت میدان رسالت هدایت می‌شد از بین برود.

وی بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در میدان رسالت آزاردهنده نیست و به مرور این مسئله حل خواهد شد.

منبع:فارس
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما