وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 خرداد 1399 ساعت 09:48   |   کد مطلب: 39665
سرپرست معاونت امکلاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان از اختصاص ‌یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع زمین به اوقاف برای احداث مسجد، کتابخانه و مرکز درمانی در ملایر خبر داد.

به گزارش نافع، علیرضا صارمی  در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: سه قطعه زمین به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع برای احداث مسجد،کتابخانه و مرکز درمانی به اداره اوقاف، کتابخانه‌ها و شبکه بهداشت ملایر واگذار شده است.

وی گفت: اداره‌کل شهرسازی در جهت افزایش سرانه خدمات عمومی و تامین فضاهای کالبدی و اصول شهرسازی، زمین مسجد، کتابخانه و مرکز درمانی در مجتمع امام خمینی(ره) شهر ملایر را واگذاری کرد.

سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی بیان کرد: ارزش ریالی زمین‌های واگذار شده بیش از ۶ میلیارد تومان است که توسط اداره‌کل راه و شهرسازی ملایر تامین و به این سه بخش تخصیص داده شده است.

وی یادآور شد: امید است در ماه‌های آتی هیات امنای مسجد با همکاری اوقاف ساخت مسجد را شروع کنند و اداره کتابخانه‌ها و مرکز بهداشت شهرستان نیز به کمک خیرین کتابخانه و مرکز درمانی را احداث و به بهره‌برداری رسانند.

صارمی اضافه کرد: حفاظت از اراضی در سطح استان، ایجاد و بروزرسانی بانک اطلاعات زمین، نظارت بر امر شناسایی، انتخاب زمین مناسب برای پروژه‌های اقدام ملی و امکان سنجی اراضی و تحویل زمین از مهمترین فعالیت‌های معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه وشهرسازی استان است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت