وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 07:24   |   کد مطلب: 39610
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: قطعه سوم از پروژه محور چهار خطه بخش تویسرکان-کنگاور تاپایان هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش نافع، داریوش حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در جریان بازدید از روند اجرایی قطعه سوم پروژه تویسرکان-کنگاور بازدید اظهار داشت: طول کل محور مورد نظر در استان همدان 32کیلومتر است که 15 کیلومتر ابتدایی در گذشته بصورت چهار خطه به بهره برداری رسیده و قطعه سوم نیز به طول 5 کیلومتر در دست احداث است.

وی با بیان اینکه در این قطعه عملیات خاک، ساب بیس و بیس، همچنین 2.5 کیلومتر آسفالت لایه اول به پایان رسیده است افزود: 2.5 کیلومتر باقیمانده آسفالت لایه اول و 5 کیلومتر روکش آسفالت نیز در حال انجام است که پیش بینی می شود کل قطعه سوم تا پایان هفته دولت به بهره برداری برسد.

حسینی با اعلام اینکه قطعه 4 این پروژه نیز به طول 5.5 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 20 درصد توسط پیمانکار در حال انجام است، گفت: هدف از اجرای این پروژه، افزایش ظرفیت ترافیک و ایمن‌سازی محور با توجه به تردد بالای وسائل نقلیه، سهولت جابجایی محصولات کشاورزی و صنعتی، ارتباط بزرگراهی تویسرکان و دیگر شهرهای همجوار با غرب کشور، اتصال راه‌های تویسرکان به بزرگراه کربلا و ایجاد مسیر جایگزین همدان - اسدآباد-کنگاور به همدان - تویسرکان- کنگاور است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان تصریح کرد: تلاش ما بر این است که تمامی امکانات و منابع را تجهیز کنیم تا بتوانیم راه تویسرکان به کنگاور را در کوتاهترین زمان ممکن به پایان برسانیم.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما