وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 11 خرداد 1399 ساعت 07:21   |   کد مطلب: 39601
مدیرعامل صندوق سهام عدالت نهاوند گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال سود سهام عدالت به شهروندان نهاوند پرداخت شده است

به گزارش نافع، اسلام خسروی امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگارما در نهاوند اظهار کرد: از ابتدای تاسیس شرکت سهام عدالت تاکنون ۳۰۰ میلیارد ریال سود سهام طی پنج مرحله به سهامداران نهاوند پرداخته شده است.

وی افزود: سود سهام عدالت طی دو مرحله در سال‌های ۸۶ و ۸۷ و همچنین سه مرحله دیگر در سال‌های ۹۵، ۹۶ و ۹۷ از طریق بانک‌های عامل به حساب فراد سهامدار واریز شده است.

مدیرعامل صندوق سهام عدالت نهاوند مجموع سهامداران شهرستان نهاوند را ۱۷۱ هزار نفر عنوان کرد و افزود: از مجموع جمعیت کلی شهرستان، ۱۷۱ هزار نفر در قالب ۴۵ هزار خانوار روستایی و شهری متشکل از ۶ دهک درآمدی عضو سهام عدالت هستند.

وی به میزان ارزش سهام عدالت سهامداران اشاره کرد و افزود: ارزش کل مجموعه پرتفوی سهامداران سهام عدالت شهرستان از محل سهام واگذار شده ۹ میلیون تومان و احتساب کل ارزش بازار این سرمایه‌گذاری رقمی نزدیک به ۱۵۰۰ میلیارد تومان است.

خسروی با اشاره به سبد دارایی‌های سهام عدالت گفت: مجموعه سبد دارایی سهام داران سهام عدالت متشکل از ۳۶ شرکت ارزنده و استراتژیک و سودده بورسی و ۱۳ شرکت غیر بورسی است.

وی با بیان اینکه مجموع ارزش سهام عدالت شهروندان سرمایه‌ای بی‌نظیر برای توسعه شهرستان است اضافه کرد: این رقم سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان از محل واگذاری و اعطای سهام شرکت‌های بالادستی و ارزنده کشور به مردم در قالب ابلاغیه سیاست‌های کلی اصل ۴۴ مقام معظم رهبری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون بی‌نظیر بوده است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما