وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 ساعت 07:48   |   کد مطلب: 39557
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان از معرفی شهید «حاج میرزا محمد سلگی» به عنوان شهید سال ۱۳۹۹ استان همدان خبر داد.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی  در جلسه معرفی شهدای سال ۱۳۹۹ استان همدان ضمن اینکه شهادت را موهبت خداوند متعال دانست که تنها نصیب افراد مخلص می‌شود اظهار کرد: با گذشت ۴۰ سال از عمر بابرکت انقلاب، ایران اسلامی استوار به سمت اهداف خود در حال حرکت است.

وی با بیان اینکه این اتفاق مدیون عنایات شهدا و زعامت رهبر معظم انقلاب است گفت: دشمنان به انحای مختلف سعی در ایجاد انحراف بین جوانان و نوجوانان این مرز و بوم دارند که البته در این راه نیز به اهداف مد نظر خود دست نیافته‌اند.

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه توجه به سیره شهدا و الگو گرفتن از سبک زندگی آنها ما را در مقابل هجمه‌ دشمن بیمه می‌کند افزود: روحیه انقلابی و جهادی شهدا عامل پیروزی در جنگ بود که ملت عزیز ما نیز با این روحیه مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت.

وی با اشاره به همدلی مردم در مقابله با کرونا و توجه به محرومان گفت: باید قدر این حرکت‌های جهادی و خودجوش مردم عزیز را دانست و این رویه را برای تمام موارد در پیش گرفت.

مجیدی با معرفی سردار شهید «حاج میرزا محمد سلگی» به عنوان شهید سال ۱۳۹۹ در استان همدان گفت: اخلاص و ولایتمداری این شهید همواره زبانزد مردم بود و رشادت‌های این بزرگوار در عملیات‌های مختلف به ویژه در عملیات «مرصاد» به یادگار خواهد ماند.

وی گفت: در ناجا شهید «محمد مهدی بهراملو»، در آجا شهید «حسن یوسفی صفت» و در تیپ ۳۲ انصارالحسین(ع) شهید «محسن عینعلی» به عنوان شهدای سال انتخاب شدند.

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: در شهرستان‌های همدان، نهاوند، ملایر و بهار به ترتیب شهید «سید احمد برقعی»، شهید «حاج میرزا محمد سلگی»، شهید «فتحعلی مومنی» و شهید «مهدی فریدونی» را به عنوان شهید سال انتخاب کردیم.

وی گفت: در شهرستان کبودراهنگ طلبه شهید «روح الله بختیاری»، در رزن شهید «ناصر عبداللهی»، در اسدآباد شهید «علیرضا الهیاری خندان»، در تویسرکان شهید «محمد دلاوری»، در فامنین شهید «حاجعلی حجتی» و در قهاوند شهید «حسینعلی سلیمی» به عنوان شهدای سال شهرستان‌ها معرفی شدند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت