وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 ساعت 08:06   |   کد مطلب: 39539
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان:
فراخوان جشنواره ملی کاریکاتور با موضوع کرونا در همدان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: فراخوان جشنواره مجازی ملی کاریکاتور با موضوع زندگی، کرونا، امید منتشر شد.

احمدرضا احسانی» در گفت و گو باخبرنگار ما  با بیان اینکه در دوران کرونا فعالیت های فرهنگی و هنری استان همدان تعطیل نیست، بلکه شیوه اجرای برنامه ها فرق کرده است و در این راستا جشنواره مجازی ملی کاریکاتور اجرا می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان افزود: این جشنواره ملی با هدف تقویت روحیه امید و نشاط اجتماعی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و انجمن هنرهای تجسمی استان برگزار می شود.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان از سراسر کشور می توانند تا ۱۰ خردادماه، حداکثر پنج اثر در قالب ipg و روزولشن ۳۰۰ در طول یا عرض ۲۰۰ پیکسل از طریق الکترونیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
احسانی اظهار داشت: ارسال نام، آدرس پستی، ایمیل، تلفن، عکس و سوابق کاری الزامی است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان بیان کرد: جایزه نفر اول این جشنواره سه میلیون تومان، نفر دوم دو میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان است؛ همچنین به سه نفر نیز به عنوان صاحبان آثار قابل تقدیر، جوایز نقدی و لوح تقدیر تعلق می گیرد که کلیه جوایز برگزیدگان به صورت غیرحضوری و به شماره حساب اعلام شده، پرداخت خواهد شد.
علاقمندان جهت ثبت نام و تکمیل فرم تقاضا به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به آدرس hamedan.farhang.gov.ir مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۷۱ و ۳۲۶۶۰۰۷۰-۰۸۱ داخلی ۲۰۶ تماس بگیرند.

منبع:شبستان
پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما