وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399 ساعت 07:54   |   کد مطلب: 39535
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی همدان از طرح موضوع ایجاد کلانتری در منطقه حصار علی‌آباد همدان خبر داد و گفت: معتادان متجاهر در همدان دستگیر و روانه مرکز ۱۵ و ۱۶ می‌شوند.

به گزارش نافع، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان در این خصوص با بیان اینکه طبق جمعیت هر شهر نسبت به ایجاد کلانتری تصمیم گرفته می‌شود گفت: مرکز تصمیم می‌گیرد که چه تعداد در یک شهر کلانتری ایجاد شود.

حسین بشری با بیان اینکه با توجه به وقوع جرایم در شهر همدان تعداد کلانتری موجود در این شهر کافی است گفت: با توجه به وسیع بودن منطقه استادان پیشنهاد به ایجاد کلانتری در این منطقه داده‌ شده است.

وی افزود: در حال حاضر کلانتری منطقه ۱۲ آنجا و روستاهای اطراف را پوشش می‌دهد و نیاز به کلانتری جدیدی است که در حال پیگیری موضوع هستیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح اجازه تاسیس کلانتری را در استان‌ها می‌دهد و آن هم به راحتی میسر نیست گفت: در تاسیس کلانتری دو فرایند یکی تعداد جمعیت و دیگری میزان جرایم مهمی که در منطقه رخ می‌دهد، موثر است؛ البته به همکاران تاکید خواهیم کرد بیشتر منطقه حصار علی‌آباد را پوشش دهند.

وی با بیان اینکه درخواست ایجاد کلانتری در این منطقه را نزد فرمانده انتظامی استان مطرح خواهم کرد افزود: ایجاد دو کلانتری برای شهر همدان درخواست شده که این موضوع را نیز مطرح خواهم کرد اما باید فرایند طی شود و بررسی لازم صورت گیرد چراکه ساختار به گونه‌ای است که توسط ستاد کل نیروهای مسلح تصویب می‌شود و استان نمی‌تواند این اقدام را انجام دهد.

بشری با بیان اینکه در حال حاضر مشکل حادی در منطقه حصار علی‌آباد نداریم و اگر گزارش‌هایی هم ارائه می‌شود شاید به دلیل معتادانی باشد خاطرنشان کرد: معتادان متجاهر دستگیر و به کمپ‌های ماده ۱۵ و ۱۶ هدایت می‌شوند که فکر می‌کنم نگرانی مردم هم رفع شود.

وی تاکید کرد: شاید مردم با دیدن تعدادی معتاد متجاهر احساس کرده‌اند که باید در این منطقه کلانتری ایجاد شود در صورتی که این طور نیست، البته دستور می‌دهیم گشت‌ها بیشتر در این منطقه حضور داشته باشند و بازرسی را انجام دهند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان با بیان اینکه استان همدان امسال بر اساس شاخص‌های بررسی شده به عنوان یکی از امن‌ترین استان‌ها از طریق وزارت کشور اعلام شد گفت: همدان جزو سه استان برتر در این زمینه انتخاب شد.

وی تصریح کرد: سردار کامرانی صالح؛ فرمانده انتظامی استان بین ۳۲ فرمانده استان به عنوان نمونه انتخاب شد که دلیل این موضوع کاهش جرایم در سطح استان و دیگر اقدامات خوبی بوده است.

بشری گفت: خوشبخانه در شاخص‌های امنیتی و انتظامی استان همدان جزو استان‌های برتر و فرمانده انتظامی استان فرمانده برتر انتخاب شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما