وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 29 فروردين 1399 ساعت 18:02   |   کد مطلب: 39355
فرمانده سپاه نهاوند گفت: سپاه نهاوند آماده دریافت کمک های مردمی جهت اجرای طرح مساعدت مومنانه است.

علی مختاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما در نهاوند اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه به اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر، سپاه ناحیه نهاوند با تشکیل ستاد پشتیبانی این طرح اقدام به اجرای آن در سطح شهرستان کرده است.

وی افزود: به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح و هدفمند بودن کمک های مردمی، گروه‌های هدف که باید کمک‌های مربوطه در اختیار آنان قرار گیرد توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج با همکاری دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها در سراسر شهرستان شناسایی شده‌اند.

فرمانده سپاه نهاوند با اعلام آمادگی سپاه ناحیه نهاوند برای جمع‌آوری کمک‌های مردم مومن شهرستان گفت: از مردم مومن و نیکوکار شهرستان تقاضا داریم کمک‌های نقدی خود را برای سهیم شدن در این رزمایش که از اول ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود به شماره حساب ۳۸۱۰-۳۵-۱۱۵۰۴۵۴۵-۱ و یا شماره کارت ۶۲۷۳-۸۱۷۰-۱۰۰۳-۹۵۷۰ به نام جذب و هدایت کمک‌های مردمی نزد بانک انصار واریز کنند.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: همچنین مردم شریف شهرستان می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را شامل مواد غذایی در قالب خشکبار و مواد بسته بندی شده به پایگاه های مقاومت بسیج در سراسر شهرستان تحویل دهند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت