وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 22 فروردين 1399 ساعت 14:20   |   کد مطلب: 39307
مرتضایی گفت: با همت شبکه جوانان رضوی و همکاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در همدان ۸۰۰ غذایی حضرتی و پک فرهنگی بین بیماران و کادر درمان بیمارستانهای همدان توزیع شد.

به گزارش نافع، «رضا مرتضایی» در گفت و گو با خبرنگارما در همدان گفت:  خداوند را شاکریم که برنامه نسیم مهر رضوی همزمان با سراسر کشور با همت شبکه جوانان رضوی استان و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و با همکاری بیمارستان سینا اقدام به توزیع غدایی حضرتی امام رضا (ع) و بسته های فرهنگی بین کادر درمان و بیماران کرونایی بیمارستان انجام شد.

 

مدیر شبکه جوانان آستان قدس رضوی در همدان افزود: اجرای برنامه و تقدیر و تشکر از پرسنل بیمارستان بعث همدان با حضور خادمین حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) نیز انجام شد.

 

وی با بیان اینکه این مراسم که حال‌وهوای معنوی خاصی را به بیماران و کادر درمانی این بیمارستان بخشید، تصریح کرد: خدام بارگاه منور رضوی با ذکر صلوات خاصه امام رضا (ع) و مداحی وارد این بیمارستان شدند و پخش این مراسم به‌صورت آن‌لاین از بخش‌های مختلف بیمارستان برای بیماران پخش شد.

 

وی این مراسم معنوی را موجب دلگرمی و شادی بیماران بیمارستان عنوان کرد و گفت: از خداوند و  امام  رضا (ع) سلامتی و بهبودی بیماران را خواستاریم و امیدواریم بیماری کرونا هرچه زودتر از کشور ما ریشه‌کن شود.

منبع:شبستان

انتهای پیام/

 

مرتضایی گفت: غذای متبرک رضوی با حفظ موازین بهداشی پخت و توزیع شد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت