وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 20 فروردين 1399 ساعت 11:22   |   کد مطلب: 39292
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان گفت: تاکنون بیش از ۱۶۰ هزار ماسک در کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای همدان تولید شده است‌.

به گزارش نافع، وهب مختاران امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به تعطیلی کارگاه‌ها و آموزشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای به دلیل شیوع کرونا، اقداماتی در راستای ادامه فعالیت آنها به صورت مجازی انجام شد اظهار کرد: در این ایام تولید محتوای آموزشی در رشته‌های مختلف توسط مربیان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با وجود اینکه تولید محتوای آموزش‌های عملی دشوارتر و نیازمند جلوه‌های ویژه است، تلاش شده که این نوع از آموزش نیز در فضای مجازی ارائه شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: مربیان آموزش فنی و حرفه‌ای استان در این ایام دورکاری می‌کنند و آموزش را رها نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه هفت کارگاه در استان همدان در حال تولید ماسک و لباس بیمارستانی هستند یادآور شد: این کارگاه‌ها با کمک ستادهای مردمی و با حضور مربیان مشغول فعالیت هستند و از ابتدای کار تاکنون بیش از ۱۶۰ هزار عدد ماسک تولید کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و فنی‌وحرفه‌ای استان همدان گفت: با توجه به آسیب‌های اقتصادی آموزشگاه‌ها به ویژه در بخش خصوصی، رایزنی‌های برای حمایت از مربیان و آموزشگاه‌ها در حال انجام است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت