وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 20 فروردين 1399 ساعت 07:48   |   کد مطلب: 39287
مسئول مجتمع فرهنگی ورزشی علیمرادیان گفت: با همکاری جمعی از خیرین نهاوند ۷۷۰ بسته حمایتی برای کمک به خانوارهای نیازمند توزیع شد.

به گزارش نافع، فرهاد ادیب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در نهاوند با بیان اینکه با همکاری جمعی از خیرین نهاوند ۷۷۰ بسته حمایتی برای کمک به خانوارهای نیازمند توزیع شد اظهار کرد: این بسته ها که با کمک های مردمی تهیه شده شامل برنج و مرغ و روغن به قیمت هر بسته ۱۰۰ هزار تومان است.

وی افزود: با توجه به اینکه در شرایط کنونی تعدادی از مردم به منظور مقابله با شیوع کرونا در خانه مانده و یا اینکه اشتغال آنها در رکود به سر می‌برد لذا به لحاظ مالی با تنگناهایی روبرو شده‌اند که لازم است مورد حمایت قرار گیرند.

مسئول مجتمع فرهنگی ورزشی علیمرادیان نهاوند گفت: در همین راستا با همکاری موسسات خیریه تعدادی این خانوارها شناسایی شده که بسته‌ها بین آنان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه برای این منظور با همکاری یکی از گروههای مردم نهاد بسته ها در چند اکیپ در سطح شهر و روستا توزیع شد گفت: موسسه فرهنگی ورزشی علیمرادیان از روزهای اولیه شیوع ویروس کرونا با مشارکت گروه‌های مردمی و با هماهنگی شهرداری نهاوند اقدام به گندزدایی معابر و خیابانهای سطح شهر کرده است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت