وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 19 فروردين 1399 ساعت 08:08   |   کد مطلب: 39278
فرماندار اسدآباد از توزیع ۲۰ هزار بسته بهداشتی توسط گروه‌های جهادی سپاه و بسیج بین نیازمندان و افراد بی‌بضاعت این شهرستان خبر داد و گفت: این بسته‌ها شامل دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده است.

به گزارش نافع، مجید درویشی  در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: چند واحد تولیدکننده ماسک در شهرستان فعال است و تاکنون ۱۰۰ هزار ماسک در این واحدها تولید و به مصرف رسیده است.

وی اضافه کرد: بخشی از این ماسکها در اختیار ساکنان حاشیه شهر و برخی روستاها قرار گرفته و بخشی هم بین داروخانه ها، لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی توزیع شده است.

فرماندار اسدآباد گفت: واحدهای تولیدکننده ماسک زیر نظر صنعت، معدن و تجارت و دانشکده علوم پزشکی تاکنون بخش عمده ای از نیاز شهرستان را تامین کرده اند.

درویشی خاطرنشان کرد: در بخش امدادی و درمانی نیز از ظرفیت ارزشمند سپاه و بسیج در شهرستان استفاده شده و ۶۰۰ نفر از نیروهای بسیجی برای مقابله با ویروس کرونا آموزش دیده اند. 

به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، تاکنون  ۶۰ هزار و ۵۰۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۳۶ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به سه هزار و ۷۳۹ نفر رسید.

منبع:ایرنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت