وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399 ساعت 13:35   |   کد مطلب: 39252
رئیس اتاق اصناف استان همدان:
فردا بازار همدان تعطیل است
رئیس اتاق اصناف استان همدان از ضدعفونی بازار همدان خبر داد و گفت: فردا -یکشنبه ۱۷ فروردین- تمامی بازار همدان توسط سپاه استان ضدعفونی خواهد شد بنابراین تمام صنوف باید تعطیل باشند.

به گزارش نافع، حسین محرابی در گفت‌وگو با خبرنگارما، با اشاره به اینکه بنابر اعلام ستاد مبارزه با کروناویروس تمامی واحدهای صنفی تا ۲۱ فروردین تعطیل خواهند بود، اظهار کرد: سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان قصد ضدعفونی کردن بازار همدان را دارد و بر این اساس باید تمامی واحدهای صنفی حتی واحدهایی که مجوز فعالیت دارند نیز تعطیل شوند.

وی ادامه داد: واحدهای صنفی استان همدان تا تاریخ ۲۱ فروردین ۹۹ تعطیل و اجازه فعالیت و بازگشایی واحد صنفی خود را ندارند و هر گونه تغییر در تصمیمات صرفاً از طریق اتاق اصناف و اتحادیه اعلام خواهد شد در غیر این صورت برابر مقررات رفتار خواهد شد.

 وی با اشاره به بازنشر اطلاعاتی کذب در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تعیین ساعت کاری برخی رسته‌های صنفی در روزهای آینده، تأکید کرد: حسب پیگیری‌های به عمل آمده تاکنون هیچ تصمیمی از سوی هیچ‌یک از سازمان‌ها و نهادهای صنفی مبنی بر بازگشایی واحدهای صنفی یا تعیین ساعت کاری مشخص برای حضور هر یک از این رسته‌ها اتخاذ نشده است.

رئیس اتاق اصناف استان همدان یادآورشد: بدیهی است اتاق اصناف ایران و دیگر سازمان‌های صنفی خود را مکلف به تبعیت از تصمیم‌های ستاد ملی مقابله کروناویروس به مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌دانند.

 وی بیان کرد: براساس اعلام اتاق اصناف ایران هر گونه بازنشر تأیید این خبر مصداق بارز شیطنت رسانه‌ای و تشویش اذهان عمومی به قصد برهم زدن آرامش موجود در جامعه اصناف محسوب شده و مستوجب پیگرد قانونی از سوی نهادهای ذیربط خواهد بود.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما