وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399 ساعت 21:17   |   کد مطلب: 39248
استاندار همدان با بیان اینکه سردار سلگی سرباز واقعی ولایت بود گفت: سردار سلگی پلی مطمئن بین مردم و مسؤولان بود و با اخلاص شجاعانه از کیان ارزش‌های انقلاب دفاع کرد.

به گزارش نافع، عصر امروز در ویژه‌برنامه سومین روز شهادت جانباز فداکار حاج میرزا محمدسلگی که در صدا و سیمای مرکز همدان برگزار شد، سید سعید شاهرخی با بیان اینکه توفیق داشتم از سال‌های دور با سردار سلگی ارتباط داشته باشم اظهار کرد: سردار سلگی همواره به عنوان یک اسوه و الگو مطرح بودند و مردم نهاوند نیز همواره به یاد ایشان بودند و هستند.

وی افزود: سردار سلگی در هر منصبی به ویژه در حوزه انتخابات که حضور داشت همه اطمینان خاطر داشتند که هرگز از حب و بغض شخصی برخوردار نیست، او در استانداری نیز ستون مطمئنی برای ما بود.

استاندار همدان با بیان اینکه با جدیت خاص و توجه ویژه دنبال رفع مشکلات و انجام کارهای مردم به ویژه جانبازان بود تصریح کرد: سردار سلگی پلی مطمئن بین مردم و مسؤولان بود و به خاطر اخلاصش بود که شجاعانه از کیان ارزش‌های انقلاب دفاع کرد و همین اعتقاد بود که آلام بسیاری را تحمل کرد.

وی با اشاره به اینکه سرباز واقعی ولایت بود ادامه داد: برنامه‌های بسیاری را برای تبیین راه و فکر ایشان در استان خواهیم داشت.

سردار سلگی پدر معنوی نهاوند بود

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در وصف شهید بزرگوار سردار قلب‌ها سخن گفتن سخت و دشوار است اما هرکس به اندازه برداشتش از این شخصیت می‌تواند سخن بگوید.

حسن‌بهرام‌نیا با بیان اینکه افتخار داشتم در ایام جوانی در کنار ایشان بودم اظهار کرد: ایشان نگاه عالمانه و همه‌جانبه به همه امور داشت و فراتر از زمان خود می‌اندیشید.

وی با اشاره به اینکه نگاه ویژه به جوانان را از دفاع مقدس داشت افزود: من جوان بودم و سن کمی داشتم که اعتماد کرد و معاونت گردان را به من سپرد و من هم افتخار این را داشتم که در کنار او بودم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب کار بزرگی را پیش رو دارد تصریح کرد: محال بود که او به قلب کسی وارد نشود، علاوه بر اینکه فرمانده نظامی بود، بر قلب‌ها نیز ورود می‌کرد.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه پدر معنوی شهرستان را از دست دادیم افزود: فقدان شهید سلگی برای همه ما سخت و سنگین است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت