وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399 ساعت 21:12   |   کد مطلب: 39245
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه سردار سلگی تا آخرین لحظات برای انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد و میلی به ریاست نداشت گفت: او همیشه خدمتگزار انقلاب و مردم بود و لحظه‌ای خودش را مطرح نکرد.

به گزارش نافع، علی‌ آقامحمدی عصر امروز در ویژه‌برنامه سومین روز شهادت جانباز فداکار حاج میرزا محمدسلگی که در صدا و سیمای مرکز همدان برگزار شد با بیان اینکه سردار سلگی متولد 1335 است و با گروه انقلابی «ابوذر» در تماس بود و فعالیت می‌کرد اظهار کرد: شهید طالبیان به عنوان معلم این گروه انقلابی اعتقاد به اسلام و برقراری حکومت امام زمان(عج) داشت که سردار سلگی نیز در همین مسیر پیش رفت.

وی با اشاره به اینکه سردار سلگی تا آخرین لحظات برای انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد و میلی به ریاست نداشت افزود: او همیشه خدمتگزار انقلاب و مردم بود و لحظه‌ای خودش را مطرح نکرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه سردار سلگی نسبت به خانواده خود نیز همسری نمونه و پدری دلسوز و برای همراهان و همرزمان نیز دوستی واقعی و فرماندهی کامل بود گفت: او نمونه یک انسان کامل بود.

وی با تأکید بر اینکه باب جهاد همواره باز است و امکان ملاقات با خدا وجود دارد گفت: زندگی سردار سلگی و در نهایت شهادتش این مهم را نشان داد.

آقامحمدی تأکید کرد: شهید سلگی می‌توانست به راحتی نماینده همدان و یا نهاوند در مجلس شورای اسلامی باشد اما هرگز هیچ چیز را برای خود نمی‌خواست و باعث شد تا دیگران نماینده شوند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت