وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399 ساعت 08:35   |   کد مطلب: 39223
فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از اجراي مصوبات ستاد مقابله با کرونا و پلمپ 20واحد صنفي متخلف در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، "سرهنگ احمد ساکي"در تشريح اين خبر بيان داشت:طي هفته گذشته و برابر مصوبات ستاد پيشگيري ومقابله با کرونا در استان همدان وشهرستان نهاوند به منظور پيشگيري از شيوع ويروس کرونا وهمچنين قطع زنجيره انتقال اين ويروس کليه اصناف وبازار در سطح استان به غير از صنوف خدماتي تعطيل اعلام شد.

وي در ادامه افزود: به محض ابلاغ مصوبات به دستگاههاي اجرايي وانتظامي بلافاصله گشت ويژه بازرسي و کنترل اصناف متخلف از اين مصوبه توسط اداره اماکن پليس اطلاعات شهرستان نهاوند با همکاري اداره صمت شهرستان تشکيل و بصورت مستمر بازرسي هاي لازم از اصناف صورت گرفته است.

سرهنگ ساکي همچنين در ادامه تصريح کرد:در همين راستا تعداد 20واحد صنفي متخلف که عليرغم تذکر و ابلاغ قبلي مبني بر تعطيلي واحد صنفي خود وعدم فعاليت در ايام مشخص شده متاسفانه مشغول فعاليت بوده و قطعا تهديدي براي سلامت عمومي جامعه و زمينه ساز شيوع بيشتر اين ويروس در سطح شهرستان مي شدند با همکاري اداره صمت و طبق قانون پلمپ شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اينکه هدف اصلي مسئولين ودغدغه آنان جلوگيري از شيوع ويروس کرونا و قطع سريع زنجيره انتقال اين ويروس همچنين حفظ سلامت جامعه است از شهروندان خواست به کليه توصيه هاي بهداشتي توجه ويژه داشته و در اين مسير همکاري لازم را با دستگاههاي اجرايي و انتظامي داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت