وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399 ساعت 08:19   |   کد مطلب: 39219
رئیس اداره اوقاف و انور خیریه شهرستان همدان از توزیع ۹۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان نهاوند خبر داد.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام فیض‌الله اسدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان از برگزاری طرح‌هایی در راستای کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند در نهاوند خبر داد و اظهار کرد: با بروز بیماری کرونا طرح «سفره‌های آسمانی»، «دست‌های مهربانی» و «کرامت انسانی» در نهاوند اجرا و ۹۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی توزیع شده است.

وی با اشاره به مشارکت خیرین در این طرح‌ها و هزینه ۴۰۰ میلیون ریالی گفت: در سال جدید با همیاری هیات امنای آستان مقدس شاهزاده محمد(ع) و خیرین  شهرستانی، استانی و کشوری طرح «سفره‌های آسمانی» اجرا شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند خاطرنشان کرد: در مرحله اول ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۳ میلیون ریال در بین نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع ۲۰۰ بسته بهداشتی گفت: ۴۰۰ بسته میوه به ارزش تقریبی هر بسته ۴۰۰ هزار ریال نیز تهیه و توزیع شد.

اسدپور از ادامه اجرای این طرح‌ها خبر داد و افزود: گسترش ویروس کرونا باعث شده کار عده‌ای از همشهریان متوقف و فشار زیادی بر خانواده‌ها تحمیل شود که قصد کرده‌ایم با مشارکت خیرین طرح‌ها را ادامه دهیم و گروه بیشتری از آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه خانواده‌های نیازمند در سطوح مختلف شناسایی و ثبت‌نام شده‌اند گفت: طبق اولویت اقلام در بین آنها توزیع خواهد شد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت