وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399 ساعت 08:59   |   کد مطلب: 39213
استاندار همدان گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال صنعتی راهبرد این استان و گامی بزرگ در سال جهش تولید است که باید با جدیت و قدرت پیگیری شود.

به گزارش نافع، در جلسه ویدئو کنفرانس با فرمانداران استان افزود: رسالت ما در سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده‌است، توجه بیشتر به تولید، اشتغال و معیشت است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان‌ها و حمایت از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی پروژه‌ها و حمایت از تولید موجود، از برنامه‌های استان همدان در سال جهش تولید است.

استاندار همدان تاکید کرد: بازگرداندن واحدهای تولیدی که در سال‌های گذشته با چالش مواجه شده‌اند باید در دستور کار باشد.

وی با بیان اینکه سال گذشته عملکرد شهرستان های همدان در اجرای برنامه سه ساله توسعه استان قابل قبول بود افزود: پیشرفت برنامه‌های استان در سال ۹۹ باید از برنامه تعریف شده، بیشتر باشد تا فرموده رهبر معظم انقلاب در جهش تولید محقق شود.

شاهرخی افزود: از مردم می‌خواهیم برای کنترل بیماری کرونا روز طبیعت بیرون از خانه‌ها نروند تا خود و خانواده‌شان درگیر کرونا نشوند. 

استاندار همدان افزود: هر چند در خانه ماندن سخت است، اما این روش برای کنترل بیماری آسان‌ترین و بهترین راه است.

وی با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی در استان مسافر نمی‌پذیریم افزود: هیچ‌کدام از اماکن تفریحی، تاریخی و سیاحتی و موزه‌های استان فعال نیستند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت