وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399 ساعت 09:00   |   کد مطلب: 39205
رئیس هیات مدیره فروشگاه آنلاین شاتوت با بیان اینکه در حال حاضر با وجود شیوع بیماری کرونا استقبال مردم از فروشگاه برای خرید آنلاین میوه و سبزیجات خوب بوده است گفت: در این فروشگاه به منظور حفظ محیط زیست کالا با بسته‌بندی کاغذی ارائه می‌شود.

به گزارش نافع، بعد از شیوع کرونا و لزوم حضور مردم در خانه، اولین فروشگاه اینترنتی و تلفنی عرضه‌کننده میوه و تره‌بار با عنوان «شاتوت» در همدان به منظور رفاه حال مردم و تأمین میوه و سبزیجات مورد نیاز آنها در حال خدمات‌رسانی به مردم است.

رئیس هیات مدیره فروشگاه آنلاین شاتوت در این زمینه در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه فعالیت‌های فروشگاه آنلاین برای عرضه میوه و تره‌بار حدود سه ماه گذشته آغاز شده است اظهار کرد: در حال حاضر اپلیکشین شاتوت راه‌اندازی شده اما سایت این فروشگاه تا ماه آینده راه‌اندازی خواهد شد.

علیرضا جام بزرگ با اشاره به اینکه در حال حاضر با وجود شیوع بیماری کرونا استقبال مردم از این فروشگاه آنلاین خوب بوده است افزود: در این فروشگاه به منظور حفظ محیط زیست کالا با بسته‌بندی کاغذی ارائه می‌شود و از پلاستیک استفاده نمی‌کنیم.

وی تصریح کرد: انواع میوه و سبزیجات در فروشگاه شاتوت به صورت دستچین در کیفیت‌های مختلف به مشتری ارائه می‌شود.

رئیس هیات مدیره فروشگاه آنلاین شاتوت با بیان اینکه قیمت این اقلام در انواع مختلف ارزان‌تر از فروشگاه‌های موجود در محلات است ادامه داد: مردم علاوه بر اپلیکیشن از طریق شماره تلفن پشتیبانی ۳۱۵۵۳ نیز می‌توانند سفارشات خود را ثبت و کالا را با پیک رایگان درب منزل دریافت کنند. 

وی در ادامه گفت: امسال علاوه بر میوه‌های موجود در بازار به همت سازمان صمت میوه تنظیم بازار نیز در فروشگاه آنلاین عرضه شده و ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر میوه این فروشگاه از میدان بار تهیه می‌شود اما تا پایان نیمه اول سال میوه از باغ‌داران و کشاورز تهیه شود خاطرنشان داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته دوم فروردین ماه فروشگاه سوپرمارکت شاتوت نیز راه‌اندازی می‌شود تا مردم خوب همدان برای تهیه ارزاق خود به صورت مجاری خرید کنند.

رئیس هیات مدیره فروشگاه آنلاین شاتوت افزود: قسمت بعدی این پروژه راه‌اندازی عطاری آنلاین به عنوان اولین فروشگاه آنلاین عطاری در همدان فعال خواهد بود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت