وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 1 فروردين 1399 ساعت 14:31   |   کد مطلب: 39176
نماینده ولی فقیه در استان همدان با تبریک آغاز سال ۱۳۹۹ همزمانی آغاز سال جدید با روز جمعه را به فال نیک گرفت.

به گزارش نافع، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی در پیامی با تبریک آغاز سال ۱۳۹۹ همزمانی آغاز سال جدید با روز جمعه را به فال نیک گرفت.
در این پیام آمده است: امروز مصادف با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر ( ع) هم می باشد که این روز را نیز گرامی می داریم و عرض تسلیت و تعزیت داریم.
سال ۹۸ با همه تلخی ها و شیرینی ها به اتمام رسید و به تعبیر قرآن کریم روزگار در حال چرخیدن است و ایام همراه با حوادث تلخ و شیرین می گذرد.
ابتدای سال ۹۸ همراه با جاری شدن سیل بود و بسیاری از استان های کشور درگیر این مسئله بودند که خسارتی را برای کشور و مردم ما ایجاد کرد و در اواخر سال هم اتفاقی تلخ در کشور به وقوع پیوست که دل مردم ما را آزرد و آن شهادت سردار عزت آفرین، حاج قاسم سلیمانی بود.
امسال موضوع مهم انتخابات مجلس را نیز داشتیم که باید از همه مردم عزیز به سبب حضورشان در این عرصه مهم تقدیر و تشکر کنیم؛ همچنین از حضور پرشور و آگاهانه مردم عزیز در مراسم تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی و نیز راهپیمایی ۲۲ بهمن باید قدردانی نمود.
حمله هوایی و موشکی سپاه به عین الاسد ، پایگاه نظامی آمریکا، آن هم با وجود آنکه در طول سالیان گذشته هیچ کشوری حتی جرأت تهدید استکبار را نداشت، باعث غرور و عزت نظام اسلامی شد.
از دست دادن هموطنان عزیز در سقوط هواپیما و اتفاقات تلخ دیگری را در سال ۹۸ شاهد بودیم.
ظاهر این اتفاقات تلخ بود، اما گاهی از مواقع نیاز است که با نگاهی دیگر آن حوادث را تفسیر کرد و واقعیت ها را دید؛ همان چشم توحیدی که حضرت زینب ( س) با وجود آنکه در جریان کربلا و قتل و خشونت و آتش زدن بود، فرمودند «ما رایت الا جمیلا ».
درست است که امسال ...
منبع:مهر
انتهای پیام/
 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما