وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 24 اسفند 1398 ساعت 07:43   |   کد مطلب: 39154
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به افزایش مصرف وایتکس برای ضدعفونی گفت: چهار هزار و ۲۰۰ بطری از این ماده با برند و نشان تجاری تقلبی وارد همدان و در همان لحظات نخست شناسایی و کشف شد.

به گزارش نافع، حمیدرضا متین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: محموله وایتکس تقلبی در بطری های ۲۰۰ سی سی با یک برند تجاری مشهور در یکی از شهرهای کشور بسته بندی شده و آماده عرضه در همدان بود.

وی با اشاره به اینکه محموله تقلبی وایتکس با یک دستگاه نیسان وارد یکی از راسته بازارهای شهر شده بود، گفت: بلافاصله بازرسان سازمان متوجه این موضوع شدند اما راننده پا فرار گذاشت که با همکاری نیروی انتظامی دستگیر شد.

متین افزود: برای اطلاع از اصالت محصول با کارخانه سازنده تماس گرفته شد که آنها تولید این محصول با مشخصات مندرج را تایید نکردند و تقلبی بودن این مواد برای ما ثابت شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خاطرنشان کرد: به دلیل استفاده گسترده وایتکس در ضدعفونی و گندزدایی معابرشهری، ناوگان حمل و نقل، اداره ها، نهادها و مصرف خانگی تقاضا برای این محلول بسیار افزایش یافت به طوری که ظرفیت واحدهای صنعتی برای تولید وایتکس سه برابر شد.

وی یادآوری کرد: وایتکس تولید شده همدان در فروشگاه های مختلف استان عرضه شده و مردم باخیال آسوده می توانند از آنها مصرف کنند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۰ هزار و ۷۵ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۴۲۹ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و سه هزار و ۲۷۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

کیانوش جهانپور روز پنجشنبه درباره آخرین آمار ابتلا به ویروس کرونا در کشور و فوت ناشی از آن افزود: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، یک هزار و ۷۵ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور ۱۰ هزار و ۷۵ نفر افزایش یافت.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا کنون سه هزار و ۲۷۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند.

جهانپور گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۴۲۹ مورد رسید.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت